SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Policjanci roztrzaskali nieoznakowanego Opla Insignię podczas pościgu!

Policjanci roztrzaskali nieoznakowanego Opla Insignię podczas pościgu!

07.08.2015, godz. 16:09
nieoznakowany radiowóz Opel Insignia
nieoznakowany radiowóz Opel Insignia foto: policja

Drogowe wyczyny funkcjonariuszy w nieoznakowanych radiowozach wzbudzają sporo kontrowersji. Nagrania z policyjnych pościgów mogą często posłużyć za przykłady niepotrzebnego narażania innych uczestników ruchu. Prawdopodobnie taka brawura zakończyła się dla funkcjonariuszy z Rybnika poważną kraksą i hospitalizacją.

W czwartek 6 sierpnia przed południem, na ul. Kłokocińskiej w Boguszowicach pod Rybnikiem, doszło do wypadku radiowozu należącego do Komendy Miejskiej Policji w Rybniku. Dwóch policjantów drogówki w wyniku obrażeń trafiło do szpitala.

Zobacz też: Pościg za motocyklistą zakończony mocną kraksą!

Sprawę bada prokuratura. Zostało zabezpieczone nagranie z wideorejestratora, które ma pomóc w odtworzeniu przebiegu zdarzenia. Policjanci zostali poddani po wypadku badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Byli trzeźwi.

Jak wynika z komunikatu KMP w Rybniku, nieoznakowany Opel Insignia rozbił się podczas pościgu za Fiatem Punto, którego kierujący nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Radiowóz dachował i został doszczętnie rozbity. Kierowca Fiata uciekł i jest poszukiwany.
.

Kierowca fiata punto!!!!, którego ścigali wczoraj policjanci z opla insigni nadal jest nieuchwytny. Wiadomo, z jaką prę...

Posted by Nieoznakowane radiowozy Policji on 7 sierpnia 2015
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: