SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Porsche wprowadza do oferty nową klasyczną deskę rozdzielczą do 911

Porsche wprowadza do oferty nową klasyczną deskę rozdzielczą do 911

03.06.2015, godz. 10:50
 Porsche 911
Porsche 911 foto: Porsche

Porsche wie jak zadbać o swoich wiernych klientów. Oddział Porsche Classic przywraca do produkcji oryginalną deskę rozdzielczą do klasycznych modeli 911 z roczników 1969-1975. To co wyróżnia element utrzymany w klasycznym wzorze, to o wiele lepsza jakość zastosowanego materiału i wykonania, zgodna ze współczesnym procesem produkcji.

Aby zachować jak najwyższą wartość klasycznych samochodów Porsche, oddział Porsche Classic odtworzył deskę rozdzielczą modeli 911 z roczników 1969-1975. Dzięki temu produktowi można odnowić wnętrza zabytków. Deski w klasykach narażone na uszkodzenia mechaniczne, czy wpływ promieniowania słonecznego, wahania temperatury czy wilgoć, zwykle nie wyglądają już tak dobrze jak dawniej. Nowoczesne materiały za to wykazują większą odporność niż te, które stosowano przed laty.

Zobacz też: Nawigacja i ekran dotykowy do klasyków Porsche

Nowa oryginalna deska rozdzielcza, to produkt dostarczany wraz z osłoną głośnika. Może ona być zainstalowana jednak wyłącznie zgodnie z oryginalną procedurą montażową, a ta wymaga demontażu przedniej szyby. Porsche Classic zaleca więc przeprowadzenie wymiany elementu u autoryzowanych partnerów.

Nową deskę rozdzielczą do 911 z roczników 1969-1975, można zamówić w dowolnym Porsche Centrum. W Polsce taki produkt kosztuje 4081,95 złotych.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: