SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Pościg za Rolls-Royce'em z Dubaju! Kierowca uciekał policji przez trzy powiaty!

Pościg za Rolls-Royce'em z Dubaju! Kierowca uciekał policji przez trzy powiaty!

02.11.2016, godz. 12:16
Pościg za Rolls-Royceem z Dubaju
Pościg za Rolls-Royce'em z Dubaju foto: mylomza.pl

W dzień Wszystkich Świętych na podlaskich drogach miał miejsce niecodzienny policyjny pościg. Kierowca Rolls-Royce'a na dubajskich numerach rejestracyjnych nie zatrzymał się do kontroli. Funkcjonariusze ścigali wartą około 2 miliony złotych limuzynę przez trzy powiaty, a do ostatecznego zatrzymania doszło dzięki wezwanemu wsparciu.

We wtorek 1 listopada na drodze numer 61 (woj. podlaskie) policjanci pełniący służbę na terenie działania Komendy Powiatowej Policji z Grajewa, próbowali około godzin południowych zatrzymać do rutynowej kontroli pojazd marki Rolls-Royce. Jak informuje portal mylomza.pl kierujący limuzyną, podróżujący z dwoma mężczyznami i kobietą, zignorował polecenie wezwania i pojechał dalej. Policjanci dbający o bezpieczeństwo podczas prowadzonej akcji "Znicz" ruszyli w pościg.

Przeczytaj: Podsumowanie akcji "Znicz 2016". Tak źle dawno nie było

Rolls-Royce Ghost uciekał policjantom przez trzy powiaty aż do miejscowości Piątnica. W zatrzymaniu auta zarejestrowanego w Dubaju pomogli dopiero policjanci z KPP Kolno. Kierowca oraz podróżujący autem zostali dokładnie sprawdzeni. Po tym, jak funkcjonariusze nie znaleźli nic podejrzanego, nałożyli na kierowcę mandat karny w wysokości 1000 zł.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: