SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Poszukiwany sprawca śmiertelnego potrącenia 16-latki w Warszawie

Poszukiwany sprawca śmiertelnego potrącenia 16-latki w Warszawie

30.12.2015, godz. 12:55
Policja
foto: EAST NEWS

Kierowca czarnego Mercedesa, który potrącił w Warszawie 16-letnią dziewczynę uciekł z miejsca wypadku. Teraz poszukuje go policja. Świadkowie wypadku proszeni są o kontakt.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło 28 grudnia 2015 roku około godz. 15.40 przy ul. Św. Wincentego w pobliżu budynku numer 103. Młoda kobieta przechodziła przez jezdnię w miejscu nieoznaczonym. W czasie gdy znajdowała się na pasie ruchu dla samochodów uderzył w nią osobowy Mercedes. Prędkość z jaką jechało auto jest nieznana, jednak ze wstępnych informacji wynika, że po uderzeniu pieszą odrzuciło na około 100 metrów.

Zobacz również: Warszawa żegna fotoradary. Straż miejska wyłącza urządzenia bo nie dogadała się z ITD

- Kierujący mercedesem koloru czarnego o początkowym numerze rejestracyjnym "W" potrącił pieszą i oddalił się z miejsca zdarzenia, nie udzielając ofierze pomocy. W wyniku tego wypadku 16-latka zmarła na miejscu - przekazała podkom. Iwona Jurkiewicz z komendy stołecznej policji. Z informacji świadków wynika, że mercedes przed uderzeniem w pieszą zmieniał pas ruchu na podwójnej ciągłej.

Policja w Warszawie prosi o informacje

Wszyscy, którzy byli świadkami tego wypadku, bądź posiadają informacje, które pomogą w ustaleniu sprawcy, proszeni są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa VI, ul. Jagiellońska 51, tel. całodobowy 22 603 75-55, 22 603 75-56.

autor: Jakub Tujaka zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: