SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Potrącił kobietę i ukrył się na drzewie! Znalazł go policyjny pies - WIDEO

Potrącił kobietę i ukrył się na drzewie! Znalazł go policyjny pies - WIDEO

01.08.2014, godz. 12:05
Potrącił kobietę i ukrył się na drzewie
foto: policja

Pijany kierowca potrącił we Wrocławiu starszą kobietę na chodniku. Próbując uniknąć odpowiedzialności nie zatrzymał się i uciekł z miejsca zdarzenia. Chciał też przechytrzyć policjantów i do momentu wytrzeźwienia postanowił ukryć się na drzewie. Policyjnego psa jednak nie zdołał oszukać...

Z relacji dolnośląskiej policji i nagrania z monitoringu wynika, że na skrzyżowaniu ulic Klecińskiej i Grabiszyńskiej, kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad autem, wjechał na chodnik i potrącił stojącą na nim 78-letnią kobietę. Sprawca nie zatrzymał się by udzielić poszkodowanemu pomocy. Świadkowie zdarzenia próbowali powstrzymać kierowcę przed ucieczką, ale zdołali jedynie otworzyć drzwi auta.

Zobacz też: Policyjny radiowóz staranował młodą kobietę! - WIDEO

Policja dzięki relacji świadków odszukała samochód sprawcy. Auto było pozamykane, a po kierowcy nie było już śladu. W wytropieniu mężczyzny pomógł dopiero policyjny pies. Co ciekawe odnalazł poszukiwanego na drzewie! Okazał się nim 56-letni mieszkaniec Wrocławia, który był kompletnie pijany (badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie). Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz grozi mu do 12 lat więzienia. Poszkodowana kobieta z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

/źródło wideo: x-news/

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: