SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news RACEISM EVENT 2016: tuning i pokazy driftu we Wrocławiu

RACEISM EVENT 2016: tuning i pokazy driftu we Wrocławiu

30.06.2016, godz. 11:53
RACEISM EVENT
RACEISM EVENT foto: materiały prasowe

W sobotę 9 lipca 2016 r. na Stadionie Miejskim we Wrocławiu rozpocznie się jedna z trzech najbardziej prestiżowych imprez tuningowych w Europie - RACEISM EVENT. W programie prezentacja kilkuset najciekawiej zmodyfikowanych aut z całego świata, a także szereg atrakcji dla miłośników motoryzacji i amatorów driftingu.

Niezależnie od pogody drugi weekend lipca we Wrocławiu będzie gorący! Prezentacja 400 topowych aut z 18 krajów Europy, piękne modelki, a także drift show rodem z Japonii – to nie jedyne atrakcje przewidziane podczas RACEISM EVENT 2016. Podczas wystawy na Stadionie Miejskim we Wrocławiu odbywać się będą pokazy driftingu w wykonaniu profesjonalnych kierowców. Tam gdzie pojawia się drift, nie może też zabraknąć takiej firmy jak YOKOHAMA - japońskiego producenta opon premium, który jest jednym z głównych sponsorów tegorocznej edycji wydarzenia.

Zobacz: Goodwood Festival of Speed 2016 - NASZA RELACJA

Pierwsze atrakcje zawitają do miasta już w piątkowy wieczór 8 lipca. Ponad 40 wyjątkowych modeli tuningowanych aut zawładnie głównym rynkiem Wrocławia, by zachęcić przechodniów do włączenia się w festiwal motoryzacji. Przez kolejne dwa dni miłośnicy tuningu będą mieli okazję uczestniczyć w największym pokazie pojazdów modyfikowanych w stylu stance – nisko zawieszonych aut na szerokich oponach, z ukośnie pochylonymi tylnymi kołami. Dodatkowe wrażenia zapewnią pokazy graffiti, a także występy tancerzy poppingowych i breakdance.

Dwudniowe pokazy będą także okazją do zapoznania się z najnowszymi ofertami producentów z branży motoryzacyjnej.

.
Gdzie i kiedy impreza

RACEISM EVENT 2016 - International Car Show - termin 9-10 lipca 2016.
Miejsce - Stadion Miejski we Wrocławiu, Al Śląska 1.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: