SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Radom Air Show 2015: objazdy, zamknięte ulice, utrudnienia w ruchu

Radom Air Show 2015: objazdy, zamknięte ulice, utrudnienia w ruchu

22.08.2015, godz. 12:15
Gwiazdy Air Show
foto: SHUTTERSTOCK

Między 22, a 23 sierpnia na radomskim lotnisku odbędzie się największy piknik lotniczy w Europie. W związku z rozmiarem imprezy planowane są zamknięcia ulic oraz liczne objazdy. Poniżej przedstawiamy pełną listę zamkniętych ulic oraz objazdów, które dotkną mieszkańców Radomia oraz przejeżdżających tranzytem przez miasto.

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu, na swoich stronach informuje o czasowych wyłączeniach i zamknięciach w dniach 22 i 23 sierpnia. Na części ulic ustawione zostaną również zakazy parkowania, a pozostawienie tam samochodu będzie groziło odholowaniem na koszt właściciela i mandatem. Na poniżej wymienionych ulicach poruszać się mogą wyłącznie autobusy komunikacji miejskiej, pojazdy dowozu osób niepełnosprawnych i inne upoważnione samochody.

Czytaj: Radom Air Show 2015: parkingi, gdzie zaparkować, czy będą płatne?

Dla ruchu będą w tych dniach zamknięte odcinki ulic: Porannej (wzdłuż terenu jednostki wojskowej), Ogrodniczej (od alei Wojska Polskiego do ulicy Reymonta), Reymonta (od ulicy Ogrodniczej do ulicy Skaryszewskiej), Odrodzenia (od ulicy Litewskiej do alei Wojska Polskiego) oraz Skaryszewskiej (od ulicy Słowackiego do granicy miasta). Dopuszczony będzie dojazd do okolicznych posesji, ruch pojazdów upoważnionych, a na ulicach Odrodzenia i Skaryszewskiej także autobusów miejskich. Ze względów bezpieczeństwa cała ulica Skaryszewska będzie objęta zakazem parkowania, pod rygorem odholowania pojazdów. Na odcinku ulicy Odrodzenia od alei Wojska Polskiego do ulicy Długojowskiej będzie wprowadzony ruch jednokierunkowy (w kierunku ulicy Długojowskiej). Jezdnią tą będą kursowały autobusy miejskie.

Zobacz: Air Show 2015: komunikacja miejska podczas lotniczych pokazów w Radomiu

W związku z zamknięciem alei Wojska Polskiego zostaną wyznaczone objazdy dla ruchu tranzytowego (drogi krajowe nr 9 i 12). Będą one poprowadzone przez centrum Radomia. Trasy objazdów zostaną oznakowane żółtymi tablicami.

W osobnych materiałach przygotowaliśmy poradniki o trasach autobusów komunikacji miejskiej, którymi dotrzeć można na radomskie pokazy, oraz o miejscach gdzie można zostawić samochody na czas trwania imprezy.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Marek Adamowicz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: