SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Rekordowe targi Motor Show Poznań 2016

Rekordowe targi Motor Show Poznań 2016

04.04.2016, godz. 10:22
Rolls-Royce Dawn
Rolls-Royce Dawn foto: zdjęcia własne

Liderzy motoryzacyjnych światowych marek w dniach od 31 marca do 3 kwietnia 2016, zjechali do Poznania by zaprezentować blisko 70 samochodowych i motocyklowych polskich premier. Pojawił się też historyczny dla poznańskich targów europejski debiut - Hyundai Elantra.

W ramach poznańskich spotkań z motoryzacją swoje ekspozycje w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ulicy Głogowskiej 14, zaprezentowało ponad 140 wystawców z Polski i zagranicy. Cztery targowe dni tętniły życiem, a 10 targowych hal zwiedziły tłumy pasjonatów koni mechanicznych. W sumie w cztery dni targi odwiedziło rekordowo 133 108 osób.

Zobacz: Hostessy targów Motor Show Poznań 2016 - GALERIA część 2

Pojawiły się pojazdy obok których nie można było przejść obojętnie, auta zapierające dech i takie, na których widok miękły kolana. Na poznańskich targach prezentowane były pojazdy z niemal wszystkich segmentów – małe miejskie modele samochodów, limuzyny, SUV-y, samochody ciężarowe, kampery, motocykle, skutery i quady. Każdy z nich przykuwał uwagę i każdy z nich znajdował swoich zwolenników.

Dedykowany miłośnikom pojazdów dwukołowych i quadów Salon motocyklowy skupił znamienitych producentów i ich przedstawicieli, którzy przygotowali pełne nowości ekspozycje. Były liczne premiery, nowości z zakresu odzieży, części i akcesoriów. Zwiedzający mogli podziwiać pokazy stuntu motocyklowego i quadowego, połączonego z driftem w wykonaniu najlepszych europejskich zawodników.

Sprawdź: Motocykle na Motor Show Poznań 2016 - DUŻA GALERIA

Dużym powodzeniem cieszył się także Salon karawaningowy, który z edycji na edycję rozrasta się i przyciąga coraz większą liczbę uczestników. Dla tych, dla których samochód kampingowy jest idealnym rozwiązaniem na podróże i sposobem na spędzenie wolnego czasu, targi Motor Show były idealnym miejscem, by zaznajomić się z pełną ofertą dedykowaną pasjonatom zwiedzania świata w kamperach.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: