SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Renault DeZir i polska prapremiera Renault Scenic na Wawa Design Festiwal

Renault DeZir i polska prapremiera Renault Scenic na Wawa Design Festiwal

04.09.2016, godz. 18:37
Renault DeZir
Renault DeZir foto: SuperAuto24.pl

W ramach Wawa Design Festiwal organizowanego w Soho Factory w Warszawie, w dniach 3-11 września odbędzie się pierwsza w Polsce wystawa car designu "Renault. Passion for Design & Innovation". To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć spektakularny samochód koncepcyjny Renault DeZir, który specjalnie na tę wystawę przyjeżdża z Centrum Designu Renault we Francji.

Odwiedzający warszawską wystawę będą mogli zobaczyć różne etapy projektowania samochodu – szkice, model z gliny, samochód koncepcyjny, filmy przedstawiające etapy pośrednie w projektowaniu poszczególnych modeli oraz finalne produkty. W strefie interaktywnej odwiedzający – w tym dzieci – będą mogli pokazać swoje umiejętności w zakresie projektowania i konstruowania.

Czytaj: TEST Renault Talisman 1.6 dCi 160 KM 4Control Intens

Gwiazdą ekspozycji będzie samochód Renault DeZir – sportowe coupe napędzane silnikiem elektrycznym, które łączy elegancką linię z ekologicznym podejściem do środowiska. DeZir uważany jest za jeden z najpiękniejszych samochodów koncepcyjnych na świecie. Oprócz prezentacji niesamowitego konceptu, swoją polską prapremierę będzie miało Renault Scenic najnowszej generacji.

Wystawa car designu w Soho Factory będzie otwarta dla zwiedzających w dniach 3-11 września (godz. 11:00-19:00). Wstęp jest wolny.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: