SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Reżyser Patryk Vega jeździ Ferrari 488 GTB

Reżyser Patryk Vega jeździ Ferrari 488 GTB

25.10.2016, godz. 18:44
Ferrari 588 GTB
Ferrari 588 GTB foto: Super Express

Już 11 listopada do polskich kin trafi kolejna część kultowej serii "Pitbull". Tym razem chodzi o film "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", w którym pojawia się wiele szybkich i bardzo drogich samochodów. Okazuje się, że wielkim fanem dokładnie takich bryk jest Patryk Vega.

Film "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" to opowieść o światku kryminalnym oraz walce policji z mafią. Wszystko to zostało pokazane przez pryzmat nietuzinkowych postaci, świetnej gry aktorskiej i dobrze przygotowanych planów zdjęciowych. W filmie nie brakuje też scen z nietuzinkowymi samochodami, o których pisaliśmy już wcześniej.

Zobacz: Samochody gangsterów w filmie Pitbull: Niebezpieczne kobiety

Patryk Vega, reżyser i twórca tego filmu, też ma swoje motoryzacyjne upodobania. Przez jego ręce przewinęło się już wiele różnych samochodów, w tym także kilka nietypowych. Aktualnie Patryk jeździ czerwonym Ferrari 488 GTB.

Przeczytaj: Ferrari 488 GTB: włoska ślicznotka z turbodoładowaniem

Ferrari 488 GTB to turbodoładowany następca modelu 458 Italia. Auto jest wyposażone w zamontowany centralnie silnik V8 twin-turbo o pojemności 3.9 litra. Osiągana moc to 670 KM i 760 Nm momentu obrotowego. Pierwsze 100 km/h przekraczane jest po 3 sekundach od startu, a 200 km/h po niecałych 9. Prędkość maksymalna przekracza 330 km/h.

Koszt takiego nowego Ferrari w salonie to około 1,2 mln zł.
.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: