SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Rober N. pseudonim FROG z BMW M3, ekspresowo namierzony przez internautów

Rober N. pseudonim FROG z BMW M3, ekspresowo namierzony przez internautów

09.06.2014, godz. 15:32
Szaleniec  sieje grozę na ulicach
Szaleniec sieje grozę na ulicach foto:

Jego wyczyny za kółkiem wzbudziły ogromne oburzenie. Policja ma już pewność, kto jechał białym BMW M3, które 5 czerwca pędziło po stolicy, łamiąc wszelkie możliwe przepisy. Co ciekawe internautom ustalenie tego, kto siedział za kierownicą wystarczyło parę godzin.

Jak poinformował Mariusz Sokołowski z Komendy Głównej Policji, BMW o którym zrobiło się w mediach bardzo głośno, było już wcześniej zatrzymywane przez drogówkę. Ostatni raz funkcjonariusze mieli do czynienia z kierowcą tego auta 24 maja. Wówczas po pościgu prowadzący BMW stracił prawo jazdy, a jego sprawa toczy się w sądzie.

Sprawdź: BMW M3 (E92): co to za samochód, dane techniczne, osiągi rasowego coupe

Auto obecnie jest używane przez innego mężczyznę. Jak udało się ustalić funkcjonariuszom w prowadzonym śledztwie, jest nim Robert N., pseudonim "FROG". Kierowca jest dobrze znany w środowisku streetracingu i sportów motorowych. To profesjonalista uczestniczący m.in. w rajdach oraz w zawodach driftingowych.

Zobacz też: Wariat z BMW M3 driftuje pod warszawską tęczą na Placu Zbawiciela - WIDEO

Co ciekawe z rozpoznaniem "FROGA" nie mieli najmniejszych problemów internauci. Na forach motoryzacyjnych można znaleźć różne informacje o słynnym już BMW M3 E92, a w serwisie YouTube filmiki z wyczynami Roberta N.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: