SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Robert N. pseudonim FROG nie stawił się na przesłuchanie! O jego dalszym losie zadecyduje sąd - WIDEO

Robert N. pseudonim FROG nie stawił się na przesłuchanie! O jego dalszym losie zadecyduje sąd - WIDEO

07.11.2014, godz. 23:11
Wystrojony Frog w prokuraturze
Za drogowe przestępstwa Robert N. może trafić za kratki nawet na 8 lat foto: Super Express

Głośnej sprawy, szaleńczego rajdu Roberta N. po Warszawie za kierownicą BMW M3, ciąg dalszy. Po przedstawieniu zarzutów o spowodowanie bezpośrednie niebezpieczeństwo katastrofy w ruchu lądowym "Frog" nie stawił się na policji na przesłuchanie. Sprawa prawdopodobnie znajdzie swój finał w sądzie.

Przypomnijmy. Robert N. dopuścił się dwóch szalonych rajdów: jednego po województwie świętokrzyskim, drugiego po Warszawie. Dodatkowo pod koniec sierpnia pojawił się filmik z przejazdu "bokiem" wokół tęczy na Placu Zbawiciela. Do tego wszystkiego w październiku zamieścił wideo ukazujące jak szaleniec prowokuje swoim idiotycznym zachowaniem policję "kręcąc bączki" koło stojących radiowozów i następnie im uciekając.

Zobacz też: Robert N. pseudonim FROG z zarzutami! Spowodował bezpośrednie niebezpieczeństwo katastrofy w ruchu lądowym!

Jak ustaliło radio RMF FM Robert N. nie stawił się na przesłuchanie w komendzie policji w Warszawie. Miał złożyć zeznania w związku z postępowaniem prowadzonym w sprawie dwóch rajdów. Jeśli dotarło zawiadomienie do niego policja skieruje sprawę do sądu o ukaranie "Froga" za niestawienie się.

WIDEO – Szaleńcza szarża "Froga" po Warszawie BMW M3

autor: Marek Adamowicz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: