SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Robert N. wrzucił nowy film do internetu! FROG łamie prawo na oczach policji - WIDEO

Robert N. wrzucił nowy film do internetu! FROG łamie prawo na oczach policji - WIDEO

26.09.2014, godz. 12:39
Frog w BMW M3 (E92)
foto: YouTube

Choć Robert N. ps. Frog usłyszał zarzuty postawione przez płocką prokuraturę, najwyraźniej w ogóle nie przejmuje się konsekwencjami, jakie może ponieść za swoje szaleńcze rajdy. Słynny już pirat drogowy z białego BMW M3 (E92), wrzuca do sieci kolejne nagrania ze swoimi popisami, drwiąc z bezsilności policji.

Po trzech miesiącach trwania śledztwa w sprawie szaleńczych rajdów Roberta N., kierowcy postawiono dwa zarzuty. Brawurowa jazda została uznana przez biegłych, za sprowadzenie bezpośredniego zagrożenia katastrofy w ruchu lądowym. Chodzi dokładnie o zdarzenia z Warszawy (5 czerwca 2014) i okolic Kielc (14 lity 2014), do jakich dopuścił się Frog, nazywany też przez internautów Bogusiem.

Czytaj też: Robert N. spowodował bezpośrednie niebezpieczeństwo katastrofy w ruchu lądowym!

Robert N. otrzymał zakaz jazdy samochodem i motorem. Jak się okazuje, to postanowienie prokuratury nie zrobiło na nim wrażenia. Łamanie przepisów 24-letni mężczyzna ma po prostu we krwi. Potwierdza to kolejne nagranie wrzucone do internetu. Tym razem na kanale kierowcy w serwisie YouTube pojawił się film z białym BMW M3, igrającym z funkcjonariuszami drogówki. Jest kręcenie bączków na środku drogi na oczach funkcjonariuszy, jest też ucieczka przed radiowozem jadącym na sygnale.

Jak dowiedziało się Radio ZET, śledczy sprawdzają, czy nie doszło do prokuratorskiego zakazu prowadzenia samochodów. Ciekawe, jak długo jeszcze Robert N. będzie sobie drwił z policji i polskiego wymiaru sprawiedliwości?

WIDEO - nowe nagranie Froga w białym BMW M3

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: