SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Robert N. zatrzymany w Mielnie! Frog szalony pirat z BMW M3 ujęty przez policję

Robert N. zatrzymany w Mielnie! Frog szalony pirat z BMW M3 ujęty przez policję

15.06.2014, godz. 21:06
Robert N. FROG z BMW M3 zatrzymany w Mielnie
Robert N. zatrzymany foto: fotomontaż SuperAuto24.pl

Robert N., pseudonim Frog, który wrzucał do sieci filmy ze swoich groźnych rajdów w białym BMW M3, został zatrzymany! Po tym jak pochwalił się szaleńczym przejazdem ulicami stolicy, a później drwił w kolejnym nagraniu z policji, był poszukiwany za wyjątkowo bezczelne łamanie przepisów drogowych.

Szalony rajdowiec Frog, lub jak kto woli Boguś z M3, został złapany nad polskim morzem! Wpadł w miejscowości Mielno w niedzielę około godziny 14. Ukrywał się w ostatnich dniach w wynajmowanym mieszkaniu w woj. zachodniopomorskim.

Zobacz też: Pomysłowa przeróbka reklamy BMW na cześć szaleńca z białego M3 - WIDEO

Jak informuje serwis tvn24.pl, ujęcie Roberta N., wobec którego prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie zagrożenia spowodowania katastrofy lądowej, nie było związane z tą sprawą. Policja zatrzymała go w związku z podejrzeniem o czyn kryminalny. - Zatrzymanie nie jest związane z brawurową jazdą po Warszawie - skomentował Mariusz Sokołowski, rzecznik Komendanta Głównego Policji

Przeczytaj: Rajdowcy Hołowczyc i Kajetanowicz ostro o szaleńcu z BMW M3 - WIDEO

Według informacyjnego serwisu tvn24.pl okazuje się, że Frog jest podejrzany o kilka przestępstw. Prawdopodobnie m.in. fingował kradzieże luksusowych aut przez klientów, które im wynajmował. Podczas przeszukania u Froga, funkcjonariusze kryminalni znaleźli broń palną, kajdanki, czy sprzęt służący do zatrzymywania pojazdów.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

WIDEO - tak Robert N. szarżował w BMW M3 po Warszawie

Źródło: TVN24/x-news
autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: