SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Różowy włochaty Polonez rządzi! W takim aucie wiosenny podryw to łatwizna

Różowy włochaty Polonez rządzi! W takim aucie wiosenny podryw to łatwizna

17.04.2015, godz. 02:40
Włochaty polonez rządzi
foto: Super Express

Na jego widok panie stają jak porażone, rzucają się na puchatą maskę i tulą się do niej, a właścicielom różowego cacuszka nie szczędzą zniewalających uśmiechów. Tak, tak, Karol Baranowski (27 l.) i Tomasz Szalast (26 l.) z Lublina, ubierając poczciwego Poloneza w podniecające futerko, przypadkiem wymyślili idealny sposób na wiosenny podryw!

- To fakt, nasza maszyna robi wrażenie. Na jej widok przechodnie zaczynają się uśmiechać. I o to chodziło - przekonują Karol i Tomek, którzy wzięli w swoje ręce starego Poloneza Caro 1.6 GLi z 1996 roku i uczynili z niego obiekt westchnień. Prace nad naklejaniem różowego sztucznego futra na każdy element auta trwały kilka miesięcy. Ale efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. Pussylonez, jak go nazywają, robi nie mniejsze wrażenie niż auta warte milion złotych. Nie ma nikogo, kto przeszedłby obok niego obojętnie.

Zobacz też: FSO Polonez - najgorsze auto świata zdaniem Clarksona

- Zwłaszcza panie reagują niesamowicie. Kładą się na maskę, przybierają kuszące pozy i każą się fotografować! - mówią twórcy. - Nie brakuje też wiadomych pytań, dlaczego dwóch facetów podróżuje w różowej landrynce. Bo pań, które z nimi jadą, nie widać za przyciemnionymi tylnymi szybami...

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: