SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Przetestuj Audi z napędem quattro na Stadionie Narodowym

Przetestuj Audi z napędem quattro na Stadionie Narodowym

21.01.2014, godz. 14:38
Stadion Narodowy Audi
foto: Audi

Audi zostało oficjalnym partnerem projektu "Zimowy Narodowy", czyli cyklu zimowych imprez organizowanych na terenie Stadionu Narodowego w Warszawie. W ramach przedsięwzięcia, Audi wyeksponuje w na Narodowym samochody z napędem quattro i umożliwi jazdy testowe wybranymi autami z takim właśnie napędem.

"Zimowy Narodowy" to projekt zrodzony z pomysłu jak wykorzystać potencjał Stadionu Narodowego przez 365 dni w roku. W jego ramach powstało m.in. największe w Polsce lodowisko i szereg innych atrakcji: tor do jazdy na rolkach i na longboardzie, skatepark czy boiska do badmingtona.

Przeczytaj: Audi Sport quattro - legenda obchodzi 30. urodziny

- Zima to pora roku, podczas której najłatwiej docenić napęd na cztery koła. Stąd obecność quattro na "Zimowym Narodowym" – mówi Wojciech Usak – dyrektor marketingu Audi. - Przedstawiamy tu całą gamę samochodów z napędem na cztery koła quattro, włącznie ze sportowymi wersjami RS. To pojazdy, które świetnie radzą sobie w każdych warunkach, o czym kierowcy przekonują się od ponad trzydziestu lat. Teraz osoby zainteresowane techniką quattro, odwiedzając naszą ekspozycję na "Zimowym Narodowym", będą mogły przetestować auto z tym napędem – dodaje.

Samochody z napędem na cztery koła to sztandarowy produkt koncernu z Ingolstadt. Dla Audi, quattro to coś więcej niż rozwiązanie techniczne – to filozofia. Pojęcie to jest symbolem bezpiecznej i sportowej jazdy, wysokich kompetencji technicznych i dynamicznego stylu życia. W roku 2013, z taśm produkcyjnych zjechał 5-milionowy model quattro. Co ciekawe Audi ma na swoim koncie więcej sprzedanych pojazdów z napędem na cztery koła, niż jakakolwiek inna marka segmentu premium.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: