SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Skoda Superb z unikatowym wnętrzem projektu Tomasza Ossolińskiego

Skoda Superb z unikatowym wnętrzem projektu Tomasza Ossolińskiego

30.10.2015, godz. 15:24
Skoda Superb od polskiego projktanta
foto: Skoda

Polski projektant mody Tomasz Ossoliński zaprezentował kolekcje na sezon wiosna-lato 2016 zatytułowaną "Bukowina", inspirowaną polskimi górami. Przy tej okazji artysta stworzył unikatowy egzemplarz Skody Superb, posiadający wnętrze, spójne z odzieżową kolekcją.

Ossoliński przy okazji tworzenia kolekcji zmierzył się z zupełnie nowym wyzwaniem. Stworzył autorski projekt wnętrza samochodu, wprowadzając nowe spojrzenie na design w motoryzacji. W kabinie zagościły m.in. luksusowe materiały, które użyto do wykonania tapicerki oraz obłożenia większości paneli.

Zobacz: Skoda Superb Black Crystal: limuzyna z biżuterią

- Po raz pierwszy projektowałem wnętrze samochodu. Nie ukrywam, że miałem obawy czy sprostam takiemu wyzwaniu. Przekonałem się jednak, że w zasadzie z wnętrzem auta można zrobić wszystko. W dodatku okazało się, że praca przy realizacji projektu jest też przede wszystkim rękodzielnictwem, czyli czymś co jest mi najbliższe. Zawsze skupiam się na tym wszystkim, co można wykonać samemu, co jest precyzyjne, co jest uszanowaniem tradycji rzemiosła. To wszystko pomogło mi puścić wodze fantazji i w taki właśnie sposób powstał projekt – powiedział Tomasz Ossoliński.

Zobacz Skodę Superb z wnętrzem projektu Ossolińskiego

/źródło wideo: x-news/

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: