SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Soundbar od Lamborghini kosztujący tyle co porządne auto!

Soundbar od Lamborghini kosztujący tyle co porządne auto!

05.12.2016, godz. 13:20
iXOOST ESAVOX Automobili Lamborghini
iXOOST ESAVOX Automobili Lamborghini foto: Lamborghini

Jeśli kochasz mocne brzmienia, które obowiązkowo muszą wydobywać się z przenośnego sprzętu, to najpewniej jesteś posiadaczem dudniącego bommboxa. Dla takich właśnie osób słuchających muzyki podkręconej na pełny regulator, Lamborghini wspólnie z marką iXOOST przygotowało coś mocno ekstrawaganckiego!

Włoski producent egzotycznych samochodów w ostatnim czasie podjął współpracę z marką iXOOST. Marki stworzyły wspólnie kawał sprzętu grającego. Design stacji współpracującej z przenośnymi urządzeniami połączonej ze wzmacniaczem, głośnikami i baterią, został zainspirowany samochodem, a dokładnie tylną częścią Lamborghini Aventadora.

Zobacz też: Debiu Lamborghini Huracan Spyder RWD

Całość została wykonana ręcznie według standardów panujących w fabryce Lamborghini. W budowie użyto m.in. najprawdziwszego włókna węglowego, nierdzewnej stali, czy identycznych przycisków, jakie można znaleźć na konsoli prawdziwego Lamborghini. Każda z kolumn ceramicznych posiada własny amortyzator. Muzykę można odtwarzać poprzez łączność Bluetooth 4.0. Urządzenie posiada też wejście analogowe oraz wyjście ADC/DAC. W sumie boombox ma 800 watów mocy i według zapewnień producenta zapewnia niesamowite brzmienie oraz czysty dźwięk przestrzenny 6.1.

To co najbardziej zwala z nóg to jednak nie brzmienie i design, ale cena. Jak łatwo się domyślić, koszt zakupu prezentowanego soundbara nie boże być niski, podobnie jak się to ma w przypadku samochodów Lamborghini. Cena została ustalona na 24 000 dolarów! W przeliczeniu na złotówki to około 100 tys. zł! Dla wielu kwota ta będzie szokiem, bo za takie pieniądze w Polsce można kupić porządny samochód.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: