SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Stacja Mercedes wraca na warszawskie Powiśle

Stacja Mercedes wraca na warszawskie Powiśle

03.06.2016, godz. 15:11
Stacja Mercedes
Stacja Mercedes foto: SuperAuto24.pl

Mercedes-Benz Polska po raz czwarty otwiera swój pawilon, który łączy ludzi z pasjami do motoryzacji, muzyki, kina i sportu. Ulice przy Parku Rydza-Śmigłego w Warszawie niebawem wypełnią się interesującymi ludźmi i pięknymi autami.

Inicjator projektu – Mercedes-Benz Polska – zapowiada nie tylko powrót letniego pawilonu na warszawskie Powiśle, ale także rozwinięcie jego idei. W tej edycji nie zabraknie szczególnie lubianych przez gości Stacji wydarzeń, planowane są także nowości.

Zapewnimy odwiedzającym wyjątkowo dużo możliwości spotkania z marką. Od jazd testowych, poprzez promocję usług Mercedes Me, aż po prezentację nowych inicjatyw, jak np.: She’s Mercedes – mówi Artur Konarski, dyrektor produktu i marketingu samochodów osobowych w Mercedes-Benz Polska.

Zobacz również: 15. Zlot Zabytkowych Mercedesów StarDrive 2015 – NASZA GALERIA

Choć według badań to panie wpływają na 80% decyzji zakupowych oraz są posiadaczkami majątku równego trzykrotnemu PKB Chin, nadal często pomijane są w działaniach dedykowanych klientom segmentu motoryzacyjnego. W ramach projektu pod nazwą She’s Mercedes Mercedes-Benz podejmuje ten temat i oferuje networking oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów w trzech głównych obszarach życia nowoczesnej kobiety: mobilność, edukacja w dziedzinie zarządzania budżetem i usługi finansowe. Wchodzimy w dialog z kobietami z całego świata, a w tegorocznej edycji Stacji Mercedes planujemy wiele aktywności stanowiących jego kontynuację – dodaje Konarski.

Tego lata, Mercedes-Benz Polska, jak zawsze dostarczy dużo wrażeń dedykowanych wszystkim fanom motoryzacji. Na Powiślu ponownie zagoszczą między innymi: auta klasyczne, pod Stacją zaparkują zabytkowe Pagody, a w Dniu AMG zabrzmi donośny dźwięk silników. Nie zabraknie także koncertów, kina letniego, zajęć sportowych oraz ciekawych spotkań i dyskusji. Odwiedzający letni pawilon będą mogli posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film, skorzystać z jazdy testowej wybranym autem, trenować jogę lub tai chi, czy odpocząć na leżaku, w cieniu drzewa. Stacja Mercedes, choć powstała jako sezonowy koncept na promocję marki w przestrzeni miejskiej, na stałe wpisała się w tkankę miasta, stając się jej integralną częścią.

Zobacz też: TEST Mercedes-Benz GLE Coupe 450 AMG 9G-Tronic 4Matic

Partnerzy zaproszeni do realizacji tegorocznej edycji projektu, zostali wybrani przez Mercedes-Benz Polska w drodze przetargu. Gastronomię oraz przygotowanie części wydarzeń powierzono firmie, która będzie odpowiedzialna między innymi za opracowanie menu oraz wprowadzenie do Stacji Mercedes oferty lunchowej.

Już od czerwca ponownie zapraszamy wszystkich do letniego pawilonu, by wspólnie spędzić kolejne lato w parkowym otoczeniu. Postaramy się uczynić ten sezon naprawdę niezapomnianym – dodaje Magdalena Szuleka-Kisielewska z Mercedes-Benz Polska, zarządzająca projektem.

Letni pawilon, którego budowa już rozpoczęła się na Powiślu, tak jak w poprzednich edycjach, zaprojektowała warszawska Pracowania Architektoniczna WWAA. Inspiracją do jego powstania były industrialne garaże maszynowe i parowe, które mieściły się w tej lokalizacji w XIX wieku. Drewniany stelaż, znany z poprzednich sezonów, będzie stanowił wnętrze budynku i pokryją go faliste, perforowane panele. Niezmiennie Stacja pozostaje otwarta na Park Rydza – Śmigłego, oferując zarówno bogatą ofertę wydarzeń, jak i odpoczynek na leżakach w zielonej okolicy kultowej dzielnicy Warszawy.

Zobacz jak wygląda podsumowanie działania Stacji Mercedes z 2014 roku

autor: Jakub Tujaka zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: