SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Startuje nowy sezon "Top Gear"! Premiera w Polsce w niedzielę 29 maja

Startuje nowy sezon "Top Gear"! Premiera w Polsce w niedzielę 29 maja

12.05.2016, godz. 13:37
Top Gear
foto: Top Gear

Program motoryzacyjny "Top Gear" wraca na antenę BBC Brit w nowej odsłonie. Przez ostatnie 8 miesięcy kręcenia nowej serii show, prowadzący przemierzyli 12 tysięcy kilometrów testując najnowsze modele samochodów. Zdjęcia do nowej serii pochodzą z dziewięciu krajów i kręcone były na czterech kontynentach.

Emisja całkiem nowego "Top Gear" to debiut obsady drużyny całkiem nowych prowadzących. Skład, który zastąpił Jeremy'ego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa Maya, to: Chris Evans, Matt LeBlanc, Sabine Schmitz, Chris Harris, Eddie Jordan i Rory Reid. Jedyną niezmienną postacią jest człowiek w białym kombinezonie - Stig.

Czytaj: "The Grand Tour" - nowy program Clarksona, Hammonda i Maya

Nowej serii "Top Gear" towarzyszyć będzie emisja "Extra Gear", czyli nowego programu motoryzacyjnego, wyprodukowanego przez BBC Three i BBC Worldwide, który poprowadzi Rory Reid, dziennikarz wybrany przez BBC w castingu na nowego prowadzącego "Top Gear". "Extra Gear" co tydzień pokaże widzom nowe, ekskluzywne materiały: wywiady i zakulisowe fragmenty programu "Top Gear". Program będzie również dostępny na platformie BBC Three's live page, oraz na iPlayer BBC Three po emisji Top Gear na BBC Two

Polska premiera 23. sezonu "Top Gear" w nowej formule, w niedzielę 29 maja o godzinie 21:00 na kanale BBC Brit.
.

WIDEO - zobacz zapowiedzi nowego "Top Gear"

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: