SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Stylowe 500-tki wożą modelki - Fiat promuje się w programie "Top Model"

Stylowe 500-tki wożą modelki - Fiat promuje się w programie "Top Model"

27.08.2014, godz. 11:33
Fiat 500
Fiat 500 foto: Fiat

Wielki świat mody stylowemu Fiatowi 500 nie jest obcy. Włoski maluszek wyróżniający się swoją atrakcyjną stylistyką, teraz będzie w Polsce partnerował pięknym dziewczynom i przystojnym młodym panom. O co chodzi? Fiat wszedł w bliską współpracę z rozrywkom show "Top Model".

W najnowszej edycji programu "Top Model" realizowanego przez telewizję TVN, Fiaty 500 będą towarzyszyć przyszłym modelkom i modelom w 9 odcinkach. Emisja IV edycji show rozpocznie się w poniedziałek, 1 września. Na ławie jury zasiądą: przewodnicząca Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński, którzy będą bacznie obserwować i oceniać efekty pracy uczestników. Wsparcia przyszłym modelom i modelkom będzie udzielał Michał Piróg.

Sprawdź: Fiat zachęca do kupna 500-tki - zapłaci za indywidualne tablice rejestracyjne!

Uczestnicy IV edycji zamieszkają w Domu Modeli, skąd za kierownicami stylowych Fiatów 500 będą wyruszali na pełne wyzwań zadania sprawdzające ich predyspozycje do zawodu modela - sesje zdjęciowe w ekstremalnych warunkach, z trudnymi rekwizytami, wymagające dużego zaangażowania, pokazy w dziwnych kostiumach czy zaskakujących lokalizacjach. W tej scenerii pojawi się modny Fiat 500, a od inwencji uczestników programu będzie zależało, jak auto zostanie zaaranżowane podczas sesji zdjęciowych.

Przyszli modele będą mogli zabawić się aż 14 dostępnymi wersjami kolorystycznymi nadwozia "Pięćsetki", do których w tym roku dołączyły: pastelowa zieleń Lattementa, elegancka Biała Perła i soczysta Niebieska Italia, i czterema komfortowymi wersjami wyposażenia.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: