SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Szaleniec w BMW M3 ma więcej przewinień na koncie! Zobacz co wyrabia! - WIDEO

Szaleniec w BMW M3 ma więcej przewinień na koncie! Zobacz co wyrabia! - WIDEO

09.06.2014, godz. 11:19
Szaleniec w BMW M3 holował samochód przy prędkości 180 km/h
foto:

Ostatnio gorącym tematem są popisy szaleńca w BMW M3 po ulicach Warszawy. Jak się okazuje, mężczyzna ma na swoim koncie wiele innych mrożących krew w żyłach wykroczeń! Zobacz, co ten wariat wyrabia za kółkiem sportowego BMW!

Wariat okazał się niewiarygodnie lekkomyślny, wrzucając wideo ze swoimi popisami do sieci. Udało nam się znaleźć kolejne materiały pokazujące przewinienia szaleńca z BMW M3.

Sprawdź: BMW M3 (E92): co to za samochód, dane techniczne, osiągi rasowego coupe

Na pierwszym z nich możemy obejrzeć - UWAGA - jak mężczyzna holuje inny samochód po autostradzie, ciągnąc je za sobą z prędkością 180 km/h! Taki brak rozsądku mógł się okazać wprost  tragiczny w skutkach i doprowadzić do katastrofy drogowej.

Zobacz też: Wariat w BMW M3 szaleje po ulicach Warszawy i ściga się z motocyklami - WIDEO

Jakby tego było mało, w internecie jest dostępne wideo nagrane przez motocyklistę stojącego na skrzyżowaniu. Wyraźnie widać na nim, jak białe BMW w szalonym tempie przejeżdża przez skrzyżowanie na czerwonym świetle. Co najlepsze, na krzyżówce znajduje się przejście dla pieszych! W razie potrącenia przy tak wysokiej prędkości pieszy nie miałby najmniejszych szans w starciu z maszyną, ginąc na miejscu!

WIDEO - Zobacz, co wyrabia szaleniec w BMW M3

Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: