SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Szaleniec z BMW M3 dał się sfotografować! Policja ma zdjęcie z fotoradaru!

Szaleniec z BMW M3 dał się sfotografować! Policja ma zdjęcie z fotoradaru!

11.06.2014, godz. 16:01
Szaleniec w BMW
Szaleniec w BMW foto: BMW

To może być jeden z ważniejszych dowodów we wszczętym śledztwie przeciwko kierowcy białego BMW M3. Z najnowszych doniesień wynika, że prokuratura dysponuje fotografią z fotoradaru straży miejskiej, na której uwieczniony został kierowca auta, w trakcie szaleńczego rajdu po Warszawie z dnia 5 czerwca.

Najgłośniejsza sprawa ostatnich dni, jaką jest rajd wariata w białym BMW M3 po Warszawie, może wkrótce znaleźć swój finał. W prokuraturze rejonowej Warszawa-Mokotów zapadła decyzja o wszczęciu śledztwa w sprawie drogowego pirata, na podstawie art. 174 kodeksu karnego (sprowadzenie niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym).

Przeczytaj też: Rajdowcy Hołowczyc i Kajetanowicz ostro o szaleńcu z BMW M3 - WIDEO

Zbierane są materiały dowodowe, mające pozwolić na zatrzymanie podejrzanego. Prokuratura otrzymała od policji m.in. zapis z kamer monitoringu, filmik nagrany przez samego kierowcę, czy zeznania świadków. Co więcej, reporterowi portalu Interia.pl udało się ustalić, że wśród materiałów znajduje się co najmniej jedno zdjęcie z fotoradaru, na którym widać twarz kierowcy oraz pasażera białego BMW M3.

Śledczy na podstawie zebranych materiałów ustalają, czy za kierowcą sportowego auta o mocy ponad 400 koni mechanicznych, w trakcie rajdu po warszawskich ulicach, faktycznie znajdował się Robert N. pseudonim FROG.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: