SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news SZOK! Pijany motocyklista pędził 160 km/h po Warszawie! Zatrzymała go policja - WIDEO

SZOK! Pijany motocyklista pędził 160 km/h po Warszawie! Zatrzymała go policja - WIDEO

29.08.2014, godz. 12:13
Pościg za pijanym motocyklistą
foto: YouTube

Stołeczna drogówka zatrzymała na Woli motocyklistę, który w ciągu 3 minut popełnił aż 6 wykroczeń. Mężczyzna gnał miastem z prędkością dochodzącą do 160 km/h, a jakby tego było mało, okazało się, że był pijany!

Początkowo policjanci zamierzali przeprowadzić rutynową kontrolę, ale motocyklista nie zatrzymał się mimo wyraźnych sygnałów ze strony drogówki. Wtedy rozpoczął się pościg za niepokornym kierowcą. Mężczyzna przekroczył dopuszczalną prędkość o ponad 100 km/h, w dodatku przejeżdżając na czerwonym świetle.

Przeczytaj też: 19-letni pirat szalał starym Golfem. Trafił w ręce policji - WIDEO

Rajd za szaleńcem zakończył się przy ulicy Obozowej, kiedy motocyklista próbując przecisnąć się pomiędzy dwoma samochodami utknął jednośladem pomiędzy nimi. Razem ze swoim pasażerem próbowali uciec pieszo przed policją, jednak funkcjonariuszom udało się zatrzymać obu mężczyzn. Całe zdarzenie zostało nagrane przez wideorejestrator umieszczony w radiowozie.

Piratem drogowym okazał się 20-letni mężczyzna. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że motocyklista miał promil alkoholu we krwi. Co ciekawe, na mężczyznę był już wcześniej nałożony zakaz prowadzenia pojazdów. Za popełnione wykroczenia grożą mu dwa lata więzienia.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Rafał Michalak zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: