SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Szybcy i Wściekli wrócą jeszcze trzy razy! Trylogia zakończy całą serię

Szybcy i Wściekli wrócą jeszcze trzy razy! Trylogia zakończy całą serię

03.10.2015, godz. 10:00
Furious 7 (Wściekli 7) - Paul Walker w ostatnim swoim filmie serii Szybcy i Wściekli
Furious 7 (Wściekli 7) - Paul Walker w ostatnim swoim filmie serii "Szybcy i Wściekli" foto: YouTube

Vin Diesel grający jedną z głównych ról w serii "Szybcy i Wściekli", zdradził nowinkę na temat kolejnych filmowych części. Zakończenie widowiskowego ciągu kinowego zostanie zrealizowane w aż trzech częściach. Diesel będący także producentem obiecał przy okazji, że zagra we wszystkich tych filmach.

Kilka miesięcy temu informowaliśmy, że 8. część "Szybkich i Wściekłych" zadebiutuje w kinach w 2017 roku. Teraz Vin Diesel ogłosił, że zakończenie serii będzie podzielone na trzy filmy. Obiecał również, że wystąpi we wszystkich projekcjach. Scenariusz ma być tak poprowadzony, aby zamknięta została historia wszystkich bohaterów. Filmowy Dom zdradził również, że możemy spodziewać się również wątku z postacią graną przez tragicznie zmarłego Paula Walkera.

Kliknij: Meadow Rain Walker, córka Paula Walkera pozywa Porsche za śmierć ojca!

Przypomnijmy, że seria Szybcy i Wściekli do tej pory składa się z 7. filmów. Głównymi bohaterami są Dominic Toretto (Vin Diesel) i Brian O'Conner (Paul Walker). Niestety po śmierci drugiego aktora, dalsze nagrywanie fimów stanęło pod znakiem zapytania. Dzięki nowoczesnej technologii udało się dokończyć 7. część, która zarobiła ponad 1,5 miliarda dolarów!

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Marek Adamowicz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: