SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Takie motocykle powstają w Polsce. Wytatuowany GOC The Recidivist – WIDEO

Takie motocykle powstają w Polsce. Wytatuowany GOC The Recidivist – WIDEO

10.12.2015, godz. 15:11
GOC The Recidivist
Game Over Cycles The Recidivist foto:

Firma Game Over Cycles to jeden z najbardziej uznanych w środowisku polskich producentów customowych motocykli. Kilka dni temu w sieci pojawił się film dokumentalny o budowie jedynego w swoim rodzaju motocykla The Recidivist.

GOC The Recidivist to w pełni funkcjonalny motocykl, który detalami nawiązuje do świata tatuażu. Nagromadzenie świetnych pomysłów i jakość ich realizacji zasługuje na poświęcenie kilkunastu minut na zapoznanie się ze szczegółami powstania jedynego wytatuowanego motocykla na świecie. Właściciel firmy wpadł na pomysł zbudowania takiego motocykla ponad 10 lat temu. Jego budowa trwała około 5 miesięcy, a samo tatuowanie około 250 godzin.

Zobacz również: Prawo jazdy na motocykl. Co zrobić, by je uzyskać?

Firma Game Over Cycles ma swoją siedzibę w miejscowości Lisie Jamy na Podkarpaciu i obecnie jest znana na całym świecie, dzięki swoim nietuzinkowym pomysłom. W ciągu ostatnich kilku miesięcy motocykl pojawił się w około 30 magazynach o motocyklach na całym świecie, a w kilkanaście z nich wydrukowało go na swoich okładkach. Projekt zdobył też wiele prestiżowych nagród w konkursach dla motocykli typu custom.

autor: Jakub Tujaka zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: