SuperAuto moto news Targi Fleet Market 2015 w obiektywie SuperAuto24.pl - DUŻA GALERIA

Targi Fleet Market 2015 w obiektywie SuperAuto24.pl - DUŻA GALERIA

24.11.2015, godz. 15:43
Targi motoryzacyjne Fleet Market 2015
Targi motoryzacyjne Fleet Market 2015 foto: zdjęcia własne

W Warszawie 24 listopada odbyły się po raz VII ogólnopolskie targi Fleet Market, zorganizowane w Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Na imprezie pojawiło się wielu wystawców i biznesmenów związanych z branżą motoryzacyjną i flotową.

W trakcie warszawskich targów odbyło się kilka ważnych polskich premier motoryzacyjnych, które uchwyciliśmy na zdjęciach. Po raz pierwszy w Polsce zadebiutował nowy Fiat Tipo, kolejna generacja Opla Astry Sports Tourer, a także Renault Talisman oraz Renault Megane. Tagi Fleet Market to jednak coś więcej, niż tylko wystawa aut. To aktualne oferty leasingowe i kredytowe, praktyczne rozwiązania prawne i podatkowe z zakresu podatku VAT, dochodowego, prawa pracy i rozliczeń samochodów firmowych.

Zobacz też: Legendy z czasów PRL na Warsaw Moto Show 2015

Targi Fleet Market to wydarzenie skierowane do przedstawicieli firm, którzy są obecnymi lub potencjalnymi nabywcami samochodów do firm. Z tego powodu głównymi zwiedzającymi są prowadzący działalności biznesowe oraz osoby poszukujące pojazdów do flot liczących od kilkudziesięciu do kilkuset aut.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: