SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Targi Pojazdów 4x4 OffRoad Show Poland 2013 - ZDJĘCIA

Targi Pojazdów 4x4 OffRoad Show Poland 2013 - ZDJĘCIA

16.11.2013, godz. 19:11
OffRoad Show Poland 2013
foto:

Ogólnopolskie Targi Pojazdów 4x4 to inicjatywa powstała z myślą o coraz to większej liczbie użytkowników aut z napędem 4x4 i pasjonatów jazdy w terenie. Zorganizowana w Warszawie druga edycja OffRoad Show Poland 2013 przyciągnęła do Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska wielu zwiedzających.

Drugie Ogólnopolskie Targi Pojazdów 4×4 Offroad Show Poland 2013 to odpowiedź na rosnące zainteresowanie off-roadem w Polsce, o czym świadczy liczba sprzedanych samochodów z napędem 4×4. W warszawskim Centrum MT Polska nie zabrakło polskich rajdowców cross country, zawodników biorących udział w rajdach przeprawowych, specjalistów od modyfikacji i wielkich podróżników. Przyjechały całe kluby, serwisy, a także przedstawiciel importera Mercedesa. Znalazły się atrakcje dla każdego, również dla dzieci.

Przeczytaj: Top Gear Live w Polsce - relacja SuperAuto24.pl

Przy wejściu na halę wzdłuż lewej ściany ciasno poustawiano samochody terenowe prywatnych właścicieli. Wśród nich największe zainteresowanie wzbudzał Jeep Grand Cherokee INTERCEPTOR. Auto z potężnym silnikiem V8 miało ogromny prześwit, a konstrukcja podwozia sprawiała wrażenie prawdziwego arcydzieła. Dalej można było zobaczyć samochody znane z różnych rajdów, a także klasyki służące do wypraw w ciężki teren. Samochody zabytkowe zarówno z bloku wschodniego, jak i prosto z USA. Nie zabrakło również stoiska Classicauto.

Każdy, kto chciał nabyć akcesoria, doposażyć lub zmodyfikować auto terenowe, mógł znaleźć coś dla siebie. Komplety zawieszeń, wyciągarki, blokady dyferencjałów, cały terenowy i wyprawowy osprzęt.

Duża część hali targowej została zajęta przez przenośny tor off-roadowy, który przygotowała firma Autotraper. Kierowca Jeepa Wranglera na wysokiej rampie testował auto podczas podjazdu i zjazdu.

autor: Kamil Borowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: