SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Top Gear Live na Stadionie Narodowym - będzie się działo!

Top Gear Live na Stadionie Narodowym - będzie się działo!

11.09.2013, godz. 19:35
Top Gear Live
foto:

Największe widowisko motoryzacyjne w na świecie – Top Gear Live zbliża się wielkimi krokami. Już za niecałe dwa tygodnie - 21 września - miłośnicy czterech kółek na żywo zobaczą na Stadionie Narodowym wyścigi Porsche Supercup, pokazy driftu i przeżyją wyjątkowe spotkanie z kierowcami ORLEN Team. Jak informują organizatorzy, można jeszcze kupić bilety!

Po raz pierwszy motoryzacyjne show odbędzie się na najnowocześniejszym obiekcie sportowym w Polsce - Stadionie Narodowym. Widowisko gościło już na czterech kontynentach, występując przy pełnych trybunach największych scen świata. Gospodarze widowiska – Jeremy Clarkson, James May, Richard Hammond i tajemniczy Stig – zadbają o to, by 21 września dostarczyć widzom ogromną dawkę rozrywki.

Zanim na stadion wjadą gwiazdy Top Gear Live, fani motoryzacji będą mogli obejrzeć także m.in. rywalizację serii Porsche Supercup. Wyścigi te rozgrywane są oryginalnie na tych samych torach, na których ścigają się bolidy Formuły 1, więc zawrotnych prędkości nie zabraknie. W akcji w Warszawie zobaczymy m.in. Kubę Giermaziaka i Patryka Szczerbińskiego – gwiazdy VERVA Racing Team oraz zespoły Porsche GT3 Team i Konrad Motorsport.

Tysiące fanów z pewnością zelektryzuje pokaz driftu w wykonaniu polskich mistrzów „jazdy bokiem”. Kuba Przygoński z ORLEN Team, do którego należy świeżo pobity rekord Guinnessa prędkości jazdy w drifcie wynoszący 217 km na godzinę, wraz z Piotrem Więckiem z zespołu Mistrza Polski - BUDMAT Auto RB Team, zaprezentują widzom jak pokonując tor w kontrolowanym poślizgu zdobyć uznanie każdego kibica motorsportu.

Nie zabraknie też rajdowych emocji. W rywalizacji na zaimprowizowanym torze wezmą udział zawodnicy reprezentujący Polskę w rajdzie Dakar m.in. Adam Małysz z pilotem Rafałem Martonem oraz Marek Dąbrowski z Jackiem Czachorem

To nie koniec niespodzianek. Dzięki VERVA Street Racing polscy fani motoryzacji będą mieli unikalną możliwość zobaczenia na własne oczy wyścigów NASCAR. To najpopularniejszy po futbolu amerykańskim sport w Stanach Zjednoczonych. Pokaz na Stadionie Narodowym będzie idealną okazją, by zapoznać się z tą przepełnioną adrenaliną konkurencją.

Dostępne są nadal bilety w sektorach G w cenie 99,00 PLN, które można nabyć za pośrednictwem sieci sprzedaży eBilet.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju. Bilety dla dzieci w wieku 4-12 lat objęte są dodatkową zniżką w wysokości 20 proc.

Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: