SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Top Gear Live w Polsce: Wyjątkowa edycja VERVA Street Racing 2013 po raz pierwszy na Stadionie Narodowym

Top Gear Live w Polsce: Wyjątkowa edycja VERVA Street Racing 2013 po raz pierwszy na Stadionie Narodowym

10.06.2013, godz. 01:11
Top Gear Live
foto:

Prawdopodobnie wszyscy, którzy chociażby w znikomym stopniu mieli do czynienia z autami, wiedzą czym jest Top Gear. Ten niesamowity program telewizyjny, prowadzony przez trzech prezenterów o specyficznym poczuciu humoru, już 21 września zawita pierwszy raz do Polski w ramach VERVA Street Racing 2013 w Warszawie. Fani legendarnego show będą mogli zobaczyć na żywo Jeremiego Clarksona, Richarda Hammonda, Jamesa Maya oraz tajemniczego kierowcę wyścigowego - Stiga.

Top Geat Life wraz z VERVA Street Racing 2013, odbędzie się 21 września na Stadionie Narodowym w Warszawie, a start przewidziany jest na godzinę 15.30. W dobry nastrój fanów motoryzacji wprowadzi Pit Party, czyli prezentacja niezwykłych samochodów, podczas której będzie można podejrzeć pracę mechaników i zebrać autografy znanych kierowców rajdowych - swój udział potwierdziła już ekipa Verva Racing Team: Adam Małysz, Jacek Czachor, Marek Dąbrowski, Kuba Przygoński, Patryk Szczerbiński oraz Kuba Giermaziak.

Właściwe widowisko ruszy o godzinie 20.00, podczas którego nie zabraknie elementów charakterystycznych dla show Top Gear Live - skoki samochodów z ramp, stłuczki, kraksy oraz popisy kaskaderów, to absolutna podstawa tego widowiska. Pokaz będzie trwał około dwóch godzin, a na trybunach stadionu zasiądzie około 57 tysięcy ludzi.

>>> Samochód Roku Top Gear 2012: Toyota GT86 najlepsza <<<

"VERVA Street Racing to największe wydarzenie motosportu w tej części Europy. Co roku kilkadziesiąt tysięcy fanów motoryzacji dopingowało na ulicach Warszawy najlepsze zespoły i najszybszych kierowców. Chcemy rozwijać imprezę oraz stale podnosić jej poziom, stąd decyzja o nawiązaniu współpracy z Top Gear Live. Wierzymy, że połączenie sił zaowocuje wydarzeniem, o którym fani motoryzacji będą długo pamiętać. Już teraz zapraszamy wszystkich miłośników szybkiej jazdy na Stadion Narodowy". - mówi Leszek Kurnicki, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN ORLEN.

Bilety będą dostępne w sprzedaży od poniedziałku 10 czerwca, za pośrednictwem sieci sprzedaży eBilet.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju. Bilety kosztują od 99 zł do 159 zł, a pierwsze 15 tys. osób, otrzyma wstęp na Pit Party gratis.

autor: Łukasz Kuźmiuk zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: