SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Top Gear zmieni swoją formułę! Będzie tylko Chris Evans i Stig

Top Gear zmieni swoją formułę! Będzie tylko Chris Evans i Stig

10.10.2015, godz. 10:39
Chris Evans
Chris Evans foto: materiały prasowe

Praktycznie każda osoba interesująca się motoryzacją zna program "Top Gear" i wie jaka była jego dotychczasowa formuła. Trójka prezenterów-przyjaciół wspólnie prowadziła show, a w studiu gościła publiczność. Wraz z odejściem Clarksona, Hammonda i Maya zmieni się również formuła brytyjskiego hitu.

Rozstanie Jeremy'ego Clarksona z BBC było naprawdę głośne i chyba nie trzeba nic dodawać w tym temacie. Hammond i May w geście przyjacielskiej solidarności także zrezygnowali z prowadzenia "Top Gear". Na miejsce trójki sprowadzono znanego brytyjskiego radiowca Chrisa Evansa, który początkowo miał mieć współprowadzących. Teraz najnowsze informacje donoszą, że zmieni się formuła programu.

Sprawdź: VERVA Street Racing 2015: kiedy impreza, jaki program

Przede wszystkim nie będzie kilku prezenterów, a jedynie sam Evans. Stig pozostanie na swoim stanowisku, jednak charakterystyczne studio "Top Gear" przejdzie do historii. Co więc pojawi się w zamian? Tego na razie nie wiadomo.

Tak naprawdę "Top Gear" jaki znaliśmy przeszedł już do historii. Program był atrakcyjny właśnie dzięki charyzmatycznym prowadzącym, których łączyła więź przyjaźni. Jakiekolwiek próby ich zastąpienia najprawdopodobniej spaliłyby na panewce, a tak nastała okazja na stworzenie czegoś zupełnie nowego.

Program "Top Gear" wróci już w maju 2016 roku.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Łukasz Kuźmiuk zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: