SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Transformers: Wiek zagłady - superauta w nowym ZWIASTUNIE 4 części filmu

Transformers: Wiek zagłady - superauta w nowym ZWIASTUNIE 4 części filmu

16.05.2014, godz. 11:29
Transformers: Wiek zagłady / Bumblebee
foto: Paramount Pictures

Wytwórnia Paramount zaplanowała na 27 czerwca 2014 roku premierę czwartej części filmu o Transformersach. W sieci pojawił się nowy 2,5-minutowy zwiastun, przedstawiający m.in. parę samochodów, które zobaczymy w megaprodukcji.

 

W czwartej części obrazu o robotach z kosmosu, nie zabraknie szybkich i pięknych pojazdów. Do filmu wybrano takie samochody jak: Pagani Huayra, Bugatti Veyron, Lamborghini Aventador, Chevrolet Corvette Stingray, McLaren MP4-12C, Aston Martin Vantage, Chevrolet Aveo, Chevrolet Trax, czy ciężarówki marek Freightliner i Oshkosh Defense. zobaczymy już młodego aktora Shii LaBeoufa. W głównych rolach pojawią stojący po stronie Autobotów aktorzy: Mark Wahlberg, Nicola Peltz i Jack Reynor.

Zobacz też: Nowy samochód Batmana już w fazie testów - PIERWSZE ZDJĘCIA

W roli sympatycznego Bumblebee tym razem zobaczymy klasycznego Chevroleta Camaro SS z 1967 roku. Dodatkowo żółty Autobot otrzyma również skórę najnowszego prototypowego Camaro, które zaliczy światowy debiut na kinowym ekranie. Podobnie Optimus Prime pojawi się w dwóch wcieleniach - starej zdezelowanej ciężarówki oraz współczesnego ciągnika Western Star. Poza tym widzowie po raz pierwszy poznają Dinoboty (oddział Autobotów transformujących się w dinozaury).

Fabułę oparto o całkiem nowe zdarzenia. Mechaniczne istoty niemal całkiem zniknęły z Ziemi, po tym jak zapanował na niej pokój. Tylko kilka Autobotów pozostało na planecie, w tym przywódca Optimus Prime. Ludzkość, która nauczyła się wiele o robotach z kosmosu, przez swoją żądzę pogłębiania wiedzy o nowoczesnej technologi, doprowadza do powrotu Decepticonów na Ziemię i kolejnej wojny. Walka dobra ze złem rozpoczyna się na nowo, a "Transformers: Wiek zagłady" to tylko pierwsza część z potwierdzonej przez reżysera nowej trylogii.

Zwiastun numer 2

Zwiastun numer 1

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: