SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Twoje nowe SuperAuto24 - zobacz serwis w nowej odsłonie

Twoje nowe SuperAuto24 - zobacz serwis w nowej odsłonie

15.04.2014, godz. 16:32
grafika SuperAuto24.pl
foto:

Szybciej, mocniej, lepiej - już jest nowe SuperAuto24.pl. Poddaliśmy w całości zmianom wygląd strony głównej, poprawiliśmy wszystkie działy i podkategorie, dodaliśmy lepszą nawigację. Wejdź, zobacz, kliknij.

Z myślą o Was - fanach motoryzacji - od nowa zaprojektowaliśmy galerie. Zdjęcia są większe, szybciej się ładują, i teraz będzie ich tylko więcej. Zrobiliśmy przy tym odpowiedni nowy dział jedynie z najlepszymi fotami! Teraz dużo łatwiej Trafisz do swoich ulubionych miejsc w serwisie, a poprawiony mechanizm wyszukiwarki lepiej odnajdzie poszukiwane teksty.

Zmieniony wygląd strony SuperAuto24.pl nawiązuje bezpośrednio stylistyką do głównego flagowego serwisu Se.pl. Jeśli chodzi o barwy postawiliśmy na reprezentacyjną czerń i znane wszystkim logo, które pozostało jedynym niezmienionym elementem serwisu. We współpracy z tv.se.pl zbudowaliśmy również własny dział wideo!

Serwis oferuje czytelnikom newsy, ciekawostki i porady z dziedzin związanych nie tylko z samochodami, ale także z wydarzeniami około motoryzacyjnymi. Informujemy o zmianach w prawie, rozwoju infrastruktury drogowej, podglądamy czym jeżdżą na co dzień sławni ludzie. Zawarte w artykułach treści to także własne testy aut, udział w prezentacjach najnowszych modeli samochodów, czy relacjonowanie różnego rodzaju imprez motoryzacyjnych.

Jesteśmy też na Facebooku. Dołącz do nas i śledź najnowsze moto wiadomości.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: