SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news TYLKO U NAS! Auta z filmu "Szybcy i wściekli 8" - zobacz szpiegowskie ZDJĘCIA

TYLKO U NAS! Auta z filmu "Szybcy i wściekli 8" - zobacz szpiegowskie ZDJĘCIA

28.04.2016, godz. 16:22
Samochody z filmu Szybcy i Wściekli 8
Samochody z filmu "Szybcy i Wściekli 8" foto: SuperAuto24.pl

Produkcja najnowszej części sagi "Fast & Furious" trwa w najlepsze. Niedawno w Islandii realizowano sceny pościgów, wybuchów i widowiskowych wypadków. Wiemy jakie pojazdy zagrają w 8. części "Szybkich i Wściekłych". Naszemu czytelnikowi udało się przyłapać transport samochodów stworzonych na potrzeby filmu.

Nasze zdjęcia przestawiają kilka samochodów zbudowanych specjalnie na potrzeby ósmej części serii Szybcy i Wściekli. Z rodzaju samochodów można wywnioskować, że Vin Diesel czyli Dominic Toretto będzie używał w filmie prawdziwie amerykańskiego muscle cara, który przeszedł kurację nadającą mu jeszcze więcej charakteru i za pewne mocy. Obniżone nadwozie, powiększony rozstaw osi i potężne opony zwiastują, że mocny silnik wspomagany pewnie dodatkowo podtlenkiem azotu, pozwoli na ucieczkę przed przeciwnikami. Ze stanu karoserii samochodów wynika, że nadwozie dostanie w kość, ale przetrwa wszystkie wyskoki, zderzenia i postrzały.

Zastępujący nieżyjącego Paula Walkera Scott Eastwood prawdopodobnie będzie jeździł widocznym w głębi lawety białym Subaru WRX STI, a stojąca tuż obok jednej z lawet, zniszczona atrapa pomarańczowego Lamborhgini Murcielago najprawdopodobniej zakończy swój żywot w jednej ze scen.

Zobacz też: Wiadomo już kto zastapi Paula Walkera

Na naszych zdjęciaxh widać także opancerzone transportery i zabudowanego pickupa z napędem gąsienicowym. Pojazdy te znacznie lepiej pasują do miejsca, w którym były kręcone ujęcia w Islandii. Co ciekawe, na wojskowych transporterach widać rosyjskie symbole i napisy. Można się domyślać, że islandzkie krajobrazy będą odgrywały rolę rosyjskiej Syberii.

Pickup na gąsienicach ma na karoserii oznaczenia przypominające te ze sprzętu amerykańskiej armii, co oznacza, że "ekipa" Doma Toretto przeprowadzi karkołomne akcje ze wsparciem wojska. Wnioskujemy, że transportery będą wykorzystywane do przewożenia cennego transportu, po który bohaterowie filmu będą musieli się pofatygować do siedziby złoczyńców zagrażających interesom USA.

Czytaj: Porsche nie jest winne śmierci Paula Walkera i Rogera Rodasa

W sieci można znaleźć informacje, że najnowsza część "Fast & Furious" będzie także nagrywana na Kubie, a oprócz widocznych na naszych zdjęciach aut, w filmie zostaną wykorzystane także lekkie czołgi gąsienicowe i pojazd Rally Fighter. W ujawnionej obsadzie aktorskiej nie zabraknie Vina Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson i Dwayne'a Johnsona. Na ekranie zobaczymy też Charlize Theron, Scotta Eastwooda, Jason Stathama i Kurta Russella. Według doniesień "Szybcy i Wściekli 8" mają być także powrotem Evy Mendes w roli Moniki Fuentes. Tych informacji jednak jeszcze nie potwierdzono.

Ósma część serii Szybcy i Wściekli ma pojawić się w kinach w połowie kwietnia 2017 roku.

autor: Jakub Tujaka zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: