SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Ukradli i spalili ekstremalne Audi RS6 DTM

Ukradli i spalili ekstremalne Audi RS6 DTM

16.10.2015, godz. 12:24
Jon Olsson Audi RS6 Avant DTM
Jon Olsson Audi RS6 Avant DTM foto: materiały prasowe

Pamiętacie jak pisaliśmy pół roku temu o tuningowanym Audi RS6 Avant, należącym do szwedzkiego narciarza Jona Olssona? Ten niesamowity samochód padł ofiarą wandalizmu. Samochód najpierw został skradziony, a później doszczętnie spalony.

Znany szwedzki freestylowiec, poza narciarstwem pasjonuje się motoryzacją. Przez jego garaż przewinęło się już kilka ekstremalnych aut, a jednym z ostatnich było tuningowane na zamówienie, blisko 1000-konne Audi RS6 DTM. Auto było ubrane w agresywne ospoilerowanie wykonane z włókna węglowego, a w nadkolach miało wstawione potężne felgi ze sportowymi oponami.

Zobacz: TEST Audi RS6 Avant 4.0 V8 TFSI: ewolucja piekielnego kombi

Auto należące pierwotnie do Jona Olssona, trafiło niedawno w ręce nowego właściciela. Ten jednak nie nacieszył się zbyt długo charakterystycznym Audi RS6 Avant. Samochód został skradziony w Amsterdamie w bardzo zuchwały sposób. Auto uprowadzono podczas wieczornych przejazdów w celu jego sfilmowania. Właściciel oraz kamerzysta zostali zastraszeni bronią palną przez złodziei i oddali samochód.

Ostatecznie rabusie mający najpewniej świadomość, jak bardzo znany samochód ukradli, porzucili auto na parkingu podziemnym i podłożyli ogień w celu zatarcia śladów.
.

Deze auto was 24 uur geleden nog zo'n €400.000 waard..Lees verder hier: http://www.at5.nl/artikelen/148469/unieke-audi-rs6-uitgebrand-in-parkeergarage-nieuw-west

Posted by AT5 on 15 października 2015
autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: