SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news VERVA Street Racing na Stadionie Narodowym. Motoshow z zawrotną prędkością

VERVA Street Racing na Stadionie Narodowym. Motoshow z zawrotną prędkością

13.09.2013, godz. 02:00
Motoshow z zawrotną prędkością
foto:

To dopiero będzie wydarzenie! Czwarta edycja największej imprezy motoryzacyjnej w Polsce VERVA Street Racing zbliża się wielkimi krokami. Już w sobotę, 21 września, miłośnicy czterech kółek zobaczą na Stadionie Narodowym wyścigi Porsche Supercup, pokazy driftu i przeżyją wyjątkowe spotkanie z kierowcami ORLEN Team. W programie znajdzie się również NASCAR i światowy show Top Gear Live. Ten ostatni poprowadzą oczywiście Jeremy Clarkson, James May i Richard Hammond.

Wśród rodzimych gwiazd zobaczymy m.in. Kubę Przygońskiego. Światowy rekordzista Guinnessa na płycie stadionu wystąpi kilkukrotnie - m.in. w driftowej toyocie GT86, którą 3 września pobił rekord (na kanale YouTube VERVA Street Racing można obejrzeć oficjalny klip wideo z bicia rekordu).

Ale nie zabraknie też dawnego mistrza nart. - Adam Małysz z pilotem Rafałem Martonem oraz Marek Dąbrowski z Jackiem Czachorem to nazwiska gwarantujące niezapomniane przeżycia. Co więcej, nasi kibice rzadko mogą oglądać ich na żywo, dlatego wierzymy, że tegoroczna edycja VERVA Street Racing zapadnie na długo w pamięć wszystkim fanom motorsportu - powiedział Leszek Kurnicki, dyrektor wykonawczy ds. marketingu PKN ORLEN.

>>>> Top Gear Live na Stadionie Narodowym - będzie się działo! <<<

Ponadto w polskiej części show zobaczymy rywalizację serii Porsche Supercup. Wyścigi te rozgrywane są oryginalnie na tych samych torach, na których ścigają się bolidy Formuły 1, więc zawrotnych prędkości nie zabraknie. W akcji w Warszawie zobaczymy m.in. Kubę Giermaziaka i Patryka Szczerbińskiego - gwiazdy VERVA Racing Team.

Bilety na VERVA Street Racing

Dostępne są jeszcze bilety w cenie 99 zł, które można kupić za pośrednictwem sieci sprzedaży eBilet.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju. Bilety dla dzieci w wieku 4-12 lat objęte są dodatkową zniżką w wysokości 20 procent.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: