SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news VERVA Street Racing 2014 - fotorelacja z wielkiego show Dakar na Narodowym

VERVA Street Racing 2014 - fotorelacja z wielkiego show Dakar na Narodowym

21.09.2014, godz. 19:01
Dakar na Narodowym
Dakar na Narodowym foto: Super Express

Takiego widowiska na Stadionie Narodowym jeszcze nie było! Podczas tegorocznej, piątej już edycji festiwalu motoryzacyjnego VERVA Street Racing, impreza została rozegrana pod hasłem "Dakar na Narodowym". Płytę Stadionu Narodowego przekształcono w ziemny tor, rozegrano wyścigi najrozmaitszych pojazdów, a za ich kierownicami zasiadły największe polskie gwiazdy motorsportu.

Główną atrakcją "Dakaru na Narodowym" była rywalizacja na pustynnym torze. Powstawał on w 4 dni z piasku przywiezionego przez 400 ciężarówek. Na wydmach i ostrych zakrętach drużyny Polski i Reszty Świata walczyły w sześciu kategoriach: samochody rajdowe, motocykle, quady, ciężarówki, buggy i auta cross country.

Sprawdź: Pit Party na VERVA Street Racing 2014 – fotorelacja z imprezy przed głównym show

Publiczność mogła zobaczyć w akcji kierowców związanym z legendarnym rajdem Dakar, takich jak: Marc Coma, Marek Dąbrowski, Jacek Czachor, Jakub Przygoński, czy Adam Małysz. Wokół obiektu odbywały się prezentacje sportowych aut w trakcie Pit Party, pojawiło się wiele ciekawych atrakcji towarzyszących i wystaw, a całą imprezę uświetnił na zakończenie koncert zespołu Jamiroquai.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: