SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news VERVA Street Racing 2015: Felix Baumgartner będzie driftował na Narodowym

VERVA Street Racing 2015: Felix Baumgartner będzie driftował na Narodowym

09.09.2015, godz. 15:05
Kuba Przygoński, Felix Baumgartner
Kuba Przygoński i Felix Baumgartner foto: Red Bull Content Pool

Felix Baumgartner, człowiek który skoczył z wysokości 38 969,4 metrów, już 24 października spróbuje swoich sił za kierownicą podczas VERVA Street Racing 2015. Na Stadionie Narodowym w Warszawie sprawdzi się zderzak w zderzak w driftowej konfrontacji z Kubą Przygońskim.

Felix Baumgartner, pierwszy człowiek, który przekroczył prędkość dźwięku w locie swobodnym, kolejny raz stanie do rywalizacji z Jakubem Przygońskim. Niedawno pracował z Polakiem przy projekcie Red Bull Heli Drifting, gdzie pilotował helikopter, a teraz podejmie próbę sprawnej jazdy samochodem w pełnych uślizgach.

Sprawdź: VERVA Street Racing w październiku znów na Narodowym!

- Kiedy pierwszy raz usłyszałem o VERVA Street Racing, Kuba opowiedział mi jak wielkie jest to wydarzenie, ilu ludzi gromadzi się na trybunach i jak wspaniali występują tam kierowcy. Nigdy dotąd nie brałem udziału w tego rodzaju show, nie prowadziłem rajdowego czy driftowego samochodu na płycie stadionu przed kilkudziesięciotysięczną publicznością. Jestem szczęśliwy mogąc podjąć to wyzwanie, ale oznacza to przede wszystkim, że przede mną mnóstwo pracy i treningów, by nie zawieść oczekiwań i zapewnić ludziom wspaniałe widowisko – mówi Felix Baumgartner.

A co na to Kuba Przygoński?

– Współpraca z Feliksem była niesamowitym wyzwaniem.  Cieszę się, że znów będziemy mogli pokazać kibicom sport motorowy z bliska. Rok temu był Dakar na Narodowym, teraz – kolejne niespodzianki. Z naszej perspektywy, z płyty Stadionu Narodowego, to zawsze niesamowite przeżycie – pełna widownia, wrzawa na trybunach, to robi wielkie wrażenie! – opowiada.
.

VERVA Street Racing - ceny biletów

Bilety można kupić w sieci eBilet.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju. Ceny różnią się w zależności od wyboru miejsc na Stadionie Narodowym: 129,00 PLN, 159,00 PLN, 249,00 PLN. Bilety dla dzieci w wieku 4-12 lat objęte są dodatkową zniżką w wysokości 20%.

W sprzedaży dostępne są także wejściówki do specjalnej strefy VIP GOLD w cenie 999,00 PLN.
Dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich cena biletu to: 99,00 PLN.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: