SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news VERVA Street Racing wraca na ulice Warszawy

VERVA Street Racing wraca na ulice Warszawy

22.07.2016, godz. 12:15
VERVA Street Racing
VERVA Street Racing foto: SuperAuto24.pl

Już 17 września 2016 na Błoniach PGE Narodowego w Warszawie fani motoryzacji będą mieli możliwość zobaczyć najszybsze, najdroższe i najmocniejsze samochody. Wyścigom i przejazdom pokazowym będą towarzyszyć koncerty i atrakcje dla najmłodszych.

VERVA Street Racing po trzech latach na Stadionie Narodowym wraca na ulice. Tegoroczna, siódma edycja, VERVA Street Racing odbędzie się na Błoniach PGE Narodowego, gdzie część terenu zamieni się w asfaltową arenę. Do uczestnictwa w imprezie organizatorzy zapraszają nie tylko zagorzałych fanów motosportu, ale całe rodziny. Na najmłodszych czekać będzie specjalnie przygotowana strefa zabaw, a dziecięcy animatorzy zadbają o liczne atrakcje.

Zobacz też: VERVA Street Racing 2015 na zdjęciach i wideo

„VERVA Street Racing to kultowe wydarzenie dla fanów sportów motorowych.
Co roku zaskakuje nowatorskimi rozwiązaniami, dostarczając wielu emocji. Czeka nas otwarte, niebiletowane, największe w naszej części Europy Pit Party, połączone z pokazami motoryzacyjnymii kaskaderskimi oraz koncertami największych polskich gwiazd. Obok legend motoryzacji, zobaczyć będzie można najnowsze pojazdy”.na wydarzenie zaprasza Rafał Pasieka, dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN Orlen.

„Jesteśmy pewni, że podczas Narodowego Festiwalu Motoryzacji nie zabraknie atrakcji zarówno dla dużych, jak i dla małych widzów”dodaje.

Zobacz też: Verva Street Racing 2015: Taddy Błażusiak [WIDEO]

Na specjalnie przygotowanym torze będzie można obserwować rywalizację najlepszych polskich rajdowców oraz samochodów klasy GT3. Nie zabraknie także spektakularnych pokazów przygotowywanych przez drifterów, zawodników FMX czy stunterów. Emocjom na arenie towarzyszyć będzie największa wystawa samochodów w Polsce. Bez wątpienia będzie to prawdziwa gratka kolekcjonerów pamiątkowych zdjęć i łowców autografów.

autor: Jakub Tujaka zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: