SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news VIP CROSS 2015: Justyna Kowalczyk najlepsza w jeździe terenowymi Mercedesami

VIP CROSS 2015: Justyna Kowalczyk najlepsza w jeździe terenowymi Mercedesami

11.05.2015, godz. 11:33
VIP CROSS 2015
VIP CROSS 2015 foto: Super Express

Osobistości znane z telewizyjnych ekranów spotkały się na off-roadowych terenach należących do Wojskowego Instytutu Techniki Pancernej i Samochodowej. Uczestnicy imprezy VIP CROSS 2015 odbywającej się już po raz ósmy, spróbowali swoich sił w jeździe samochodami terenowymi, biorąc przy okazji udział w akcji charytatywnej.

Na torze WITPI w Sulejówku oraz na trasie poligonu wojskowego w Wesołej, odbyła się 9 maja terenowa rywalizacja osób powszechnie znanych. W zawodach polegających na przejechaniu przygotowanej trasy off-roadowej za sterami Mercedesów z napędem 4x4 oraz wykonaniu manewrów sprawnościowych, udział wzięli aktorzy, sportowcy i dziennikarze.

Sprawdź też: Zawody VIP CROSS 2014 wygrała Anna Mucha i Piotr Żyła

Trasa rajdu zawierała próby terenowe, przejazd przez głęboki rów z wodą, rajd wytyczonym odcinkiem leśnym i pokonywanie różnych przeszkód. W rywalizacji brały udział załogi złożone z kierowcy i pilota. Największą liczbę punktów i tym samym zwycięstwo w VIP CROSS 2015 zdobył skład Justyna Kowalczyk i Karol Strassburger.
.

Oni wzięli udział w VIP CROSS 2015

Wśród gwiazd nieobawiających się piasku, wody i błota, pojawili się m.in.: Justyna Kowalczyk, Karolina Szostak, Karol Strassburger, Joanna Trzepiecińska, Anna Cieślak, Marek Frąckowiak, Bartosz Obuchowicz, Anna Kalata, Jolanta Erol, Agata Zalecka, Sylwia Wysocka, Mateusz Banasiuk, Kalina Ben Sira, członkowie grupy Afromental i inni.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: