SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Walentynki 2016. Im mniejszy wóz, tym lepszy kochanek. Sprawdź co samochód mówi o właścicielu

Walentynki 2016. Im mniejszy wóz, tym lepszy kochanek. Sprawdź co samochód mówi o właścicielu

13.02.2016, godz. 20:18
seks w aucie
foto: dreamstime

Co dany typ samochodu potrafi powiedzieć o jego właścicielu? Okazuje się, że wygląd auta może zdradzać potencjał seksualny kierowcy. Z okazji walentynek prezentujemy ciekawe spostrzeżenia, do których jakiś czas temu doszli australijscy naukowcy.

W przeprowadzonych badaniach z udziałem 10 tys. mężczyzn, naukowcy udowodnili, że im mniejszy i bardziej niewygodny pojazd, tym kochanek jest lepszy. Uznaliśmy tę informację za ciekawą, gdyż sporo par poza sypialnią lubi uprawiać miłość właśnie w samochodach.

Romantyczne zrywy w zaparkowanym na uboczu wozie są dość częstym widokiem podczas wakacyjnych wieczorów, ale nie oznacza to wcale, że do seksu w aucie nie dochodzi w chłodniejszych porach roku. Okazją do takich zbliżeń są z m.in. walentynki, które dodatkowo podgrzeją atmosferę między zakochanymi.

Przeczytah także: Kobiety zwykle płacą więcej za naprawę samochodu niż mężczyźni. Dlaczego?

.
Co samochód mówi o jego właścicielu


Miejskie małe auto
- masz niesamowitą fantazję i dobrze wiesz, jak zaspokoić partnerkę. Nieobce ci różne techniki i pozycje, nie stronisz od łóżkowych eksperymentów, lubisz wyzwania. Jesteś raczej stały w uczuciach.

Sportowe auto - jesteś całkiem niezłym kochankiem, ale raczej wolisz brać niż dawać. W zbliżeniach myślisz tylko o sobie, i raczej jesteś krótkodystansowcem.

Samochód kombi - superkochankiem z pewnością nie jesteś. Niby nie masz zahamowań, ale lubisz tradycjonalizm i kowbojska pozycja jest jedyna, jaką uważasz za nietypową.

Kabriolet - kobiety lgną do ciebie bo jesteś inny niż wszyscy. Nawet wymagające partnerki potrafisz doprowadzić szybko do odlotu, ale równie szybko tracisz nimi zainteresowanie. Stałość w lokowaniu uczuć nie jest twoją mocną stroną.

Pojemny van - drzemie w tobie spory seksualny potencjał, lubisz wyznania i szalone dziewczyny. Masz jednak kłopot, bo nie możesz trafić na partnerkę, której będą odpowiadały twoje preferencje.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: