SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Warsaw Oldtimer Show 2016: gdzie i kiedy wystawa, jakie ceny biletów

Warsaw Oldtimer Show 2016: gdzie i kiedy wystawa, jakie ceny biletów

13.05.2016, godz. 11:15
Legendy z okresu PRL na Warsaw Moto Show 2015
Legendy z okresu PRL na Warsaw Moto Show 2015 foto:

Pasjonaci starej motoryzacji oraz fani legendarnych modeli aut i motocykli, będą mogli przyjrzeć się z bliska lub nabyć klasyczny pojazd podczas Warsaw Oldtimer Show 2016. Auta utrzymane w świetnym stanie, a także te, którym przywrócono dawny blask, w dniach 14-15 maja zaparkują w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo.

Druga Edycja Targów Oldtimer Show odbywająca się w Nadarzynie to impreza, której nie może przegapić żaden miłośnik pojazdów i klasyki. Możliwość obejrzenia perełek historii moto, rozmowy z właścicielami i kolekcjonerami lub zakup oldtimerów, to nie lada gratka również dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z klasyką motoryzacji.

Zobacz: Legendy z czasów PRL na Warsaw Moto Show 2015

Na wystawach będą prezentowane eksponaty kolekcjonerskie i przede wszystkim ciągle żywe legendy - począwszy od tych z przełomu XIX i XX wieku, a na klasykach motoryzacji z lat 70-tych i 80-tych kończąc. Wydarzeniu odbywającemu się w Ptak Warsaw Expo towarzyszyć będzie także aukcja zabytkowych pojazdów. Wystawiać będą się warsztaty przeprowadzające renowacje, sprzedawcy części i podmioty świadczące usługi specjalistyczne.
.

Oldtimer Show 2016 - gdzie i kiedy

Oldtimer Show 2016 odbędzie się w dniach 14-15 maja br. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo, przy ulicy Katowickiej 62, 05-830 Nadarzyn. Dla gości hale wystawowe będą otwarte w sobotę 14 maja (godz. 10-18) i w niedzielę 15 maja (godz. 10-18).
.

Oldtimer Show 2016 - cennik biletów

- Cena biletu: 20 zł
- Cena parkingu: 20 zł

Bądź na bieżąco z motoryzacją. Polub nas na Facebooku

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: