SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Warszawa, szczyt NATO 2016. Tutaj nie parkuj! Z tych miejsc będą wywozić auta! - MAPY

Warszawa, szczyt NATO 2016. Tutaj nie parkuj! Z tych miejsc będą wywozić auta! - MAPY

06.07.2016, godz. 21:57
Odholowanie samochodu
foto: Super Express

To będzie horror! W Warszawie już pojawiły się informacje o wprowadzonych zakazach parkowania i postoju. Zaraz zaczną obowiązywać i lepiej ich nie ignorować, bo wszystkie źle pozostawione auta będą odholowywane. A to słono będzie później kosztować właścicieli. Podpowiadamy, gdzie nie parkować, by nie mieć niemiłej niespodzianki.

Pierwsze zakazy parkowania będą obowiązywały już od środy od godz. 22. Chodzi o ulice wokół Stadionu Narodowego - al. Zieleniecką, Sokolą, Wybrzeże Szczecińskie oraz Aleje Jerozolimskie od Raszyńskiej do mostu Poniatowskiego, Nowogrodzką, Żwirki i Wigury czy Raszyńską.

Przeczytaj koniecznie: Warszawa, szczyt NATO 2016: zamknięte ulice, zmiany w ruchu i parkowaniu - MAPA

Kolejne zakazy będą obowiązywały od czwartku od godz. 8. Dotyczą alei Jana Pawła II, Hożej, Kruczej, Wspólnej czy Złotej. Natomiast z nocy z czwartku na piątek wyłączone z parkowania będą ulice w okolicach Starego i Nowego Miasta, Traktu Królewskiego i wzdłuż Wisłostrady. - Prosimy mieszkańców o zwracanie uwagi na znaki i o przestawienie aut - mówi Monika Niżniak (39 l.), rzeczniczka straży miejskiej.

Z tych miejsc będa odholowywane samochody

Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: