SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Zobacz wystawę OffRoad Show Poland 2012 w Warszawie

Zobacz wystawę OffRoad Show Poland 2012 w Warszawie

16.11.2012, godz. 12:36
OffRoad Show Poland
foto:

W weekend amatorzy motoryzacji mogą odwiedzić pierwszą w Polsce wystawę OffRoad Show Poland, która obędzie się w sobotę i niedzielę (17-18 listopada 2012) w Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa 56C. Przez dwa dni na miłośników jazdy w terenie czekać będą najnowsze samochody z napędem na cztery koła, nieznane marki i rzadkie modele aut z segmentu 4x4, a także terenowe oldtimery, quady i motocykle.

"Terenowa" oferta

Podczas pierwszej edycji OffRoad Show Poland swoje produkty i usługi zaprezentują m.in. producenci samochodów z napędem na cztery koła, firmy oponiarskie, producenci części i akcesoriów oraz warsztaty i sklepy specjalistyczne. Nie zabraknie też firm organizujących szkolenia i wyprawy terenowe, a także klubów miłośników terenówek. Co więcej w sąsiadującej hali zorganizowane zostaną Targi Rodzinne. Fani motoryzacji, którzy przyjdą do MT Polska z rodzinami będą mogli zapoznać się też z najnowszą ofertą produktów i usług dla najmłodszych, a także spędzić czas z dziećmi na wspólnej zabawie.

Motoryzacyjne atrakcje

Wśród najnowszych pojazdów z napędem na cztery koła zwiedzający będą mogli obejrzeć jedyny w Polsce egzemplarz Mitsubishi Pajero Sport, który w 2013 roku tylko w naszym kraju będzie sprzedawany z silnikiem diesla o pojemności 2,5 l. Z kolei na stoisku Mercedes-Benz pojawi się nowa klasa G i GLK. Inne ciekawe wozy to ciężarowy MAN TG 4x4, którym znany polski kierowca i pilot rajdowy, Grzegorz Baran, wystartuje w tegorocznym Rajdzie Dakar oraz terenowy Mitsubishi Pajero należący do najszybszej kobiety w Kia Picanto Cup i 46. Rajdzie Barbórki – Klaudii Podkalickiej.

Po raz pierwszy na targach w Polsce wystawi się największy w Europie rajd terenowy Drezno-Wrocław. Tutaj będzie można zasięgnąć informacji na temat imprezy, która organizowana jest cyklicznie od ponad 17 lat, obejrzeć filmy i zdjęcia z wydarzenia, a także zobaczyć auta uczestników rajdu. Dzięki Mobilnemu Torowi Off-Road, który przygotuje firma Autotraper odbędzie się terenowe show. Podczas targów różne samochody będą wspinać się po tej stalowej konstrukcji. Kąt nachylenia podjazdu na torze wynosi 41 stopni, co odpowiada skali ok. 80% nachylenia w warunkach drogowych. Ponadto dla miłośników jazdy terenowej zdalnie sterowanymi autami utworzony zostanie offroadowy mini tor.

Gdzie i kiedy

Targi OffRoad Show Poland sobota i niedziela (17-18 listopada 2012) w godzinach 10.00–18.00 sobota, 10.00–17.00 niedziela. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

autor: Informacja prasowa zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: