SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Wiadomo już kto zastapi Paula Walkera

Wiadomo już kto zastapi Paula Walkera

15.04.2016, godz. 14:27
Dzieci ZNANYCH RODZICÓW: Scott Eastwood. Syn Clinta Eastwooda
Scott Eastwood. Syn Clinta Eastwooda foto: ACIDCOW.COM

Dla rzeszy fanów serii „Szybcy i Wściekli” Paul Walker jest nie do zastąpienia, jednak producenci filmowi postanowili spróbować i zaprosili do współpracy innego aktora. W kolejnej części brawurowych przygód grupy przyjaciół zagra Scott Eastwood.

Scott Eastwood na jednym z serwisów społecznościowych poinformował, że dołączył do obsady „Szybkich i Wściekłych 8”. Nowy film ma trafić do kin 17 kwietnia 2017 roku. Na ekranie pojawią się też m.in. Charlize Theron, Dwayne „The Roc” Johnson i Jason Statham znany np. z filmu „Transporter”. Oczywiście nie zabraknie też Vina Diesel, Ludacrisa oraz Michelle Rodriguez.

Zobacz też: Firma Porsche nie jest winna śmierci Paula Walkera i Rogera Rodasa

Scott Eastwood jest synem Clinta Eastwooda, ma 30 lat i był przyjacielem Paula Walkera. Swój wpis informujący o nowej roli zakończył słowami: "Paul, będziesz ze mnie dumny".

W poprzedniej części filmu, który miał swoją premierę 16 marca 2015 roku, realizację scen przerwała nagła śmierć Paula Walkera, jednak producentów nie powstrzymało to przed realizacją scenariusza. W niezrealizowanych z Paulem Walkerem scenach zagrali jego bracia Caleb i Cody, a następnie w procesie postprodukcji twarz Paula została naniesiona na sylwetki jego braci.

autor: Jakub Tujaka zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: