SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news WOW! Można zwiedzić muzeum Lamborghini przez internet z Google Street View!

WOW! Można zwiedzić muzeum Lamborghini przez internet z Google Street View!

10.10.2013, godz. 15:03
muzeum Lamborghini Google Street View
foto:

Odwiedzenie słynnego muzeum Lamborghini w Sant'Agata Bolognese we Włoszech jest marzeniem wielu fanów motoryzacji. Niestety żeby je spełnić, trzeba mieć trochę wolnych pieniędzy w portfelu, bo wyprawa do Włoch wiąże się z niemałymi kosztami. W dobie nowych technologii pojawił się jednak alternatywny sposób zwiedzenia zakątków muzeum - można je poznać dzięki Google Street View.

Nie można ich dotknąć ani w nich usiąść, ale za to da się zobaczyć je z każdego zakątka ziemi. Mowa o supersportowych modelach aut z logo rozjuszonego byka, umieszczonych wspólnie w jednym miejscu. Od niedawna każdy internauta może wirtualnie odwiedzić muzeum Lamborghini.

Zobacz koniecznie: Mariusz Pudzianowski w swoim Lamborghini Murcielago

Jak to zrobić? Wchodząc w Google Maps wystarczy wpisać i odszukać miejsce Museo Lamborghini, Sant'Agata Bolognese. Gdy trafimy w odpowiedni punkt na mapie, należy przejść na widok Google Street View. Wówczas dzięki rozbudowanej mapie pomieszczeń i sfotografowanych w nich eksponatów, można zacząć zwiedzanie. Co ciekawe, w przypadku niektórych pojazdów da się nawet zajrzeć do ich wnętrza.

Sposób poruszania się po muzeum "idzie" szybko opanować. W tym celu najwygodniej używać strzałek klawiatury oraz myszy. Zapraszamy w oknie poniżej do wirtualnego spaceru (odczekaj chwilę aż załaduje się muzeum, po czym kliknij kursorem myszy w oknie). Uwaga, takie zwiedzanie naprawdę wciąga.


Wyświetl większą mapę

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: