SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Wystawa Inteligentny e-Garaż na Stadionie Narodowym

Wystawa Inteligentny e-Garaż na Stadionie Narodowym

02.10.2014, godz. 21:03
Jak wybierać bramy garażowe?
Jak wybierać bramy garażowe? foto:

Jeszcze kilkanaście lat temu nikt nie wyobrażał sobie, że samochód może być napędzany tylko prądem. Dziś jest to na porządku dziennym. Takie pojazdy z roku na rok są ulepszane, przez co nie tylko osiągają coraz lepsze wyniki, ale także mogą… stać się domowym źródłem energii! W jaki sposób to możliwe, będzie można dowiedzieć się w dniach 3-5 października podczas trzeciej edycji targów Dom Inteligentny 2014.

Już w niedalekiej przyszłości samochód może służyć jako awaryjne źródło energii zasilające dom. Taką technologie przedstawiły japońskie firmy motoryzacyjne. Gdy w domu zabraknie prądu, wystarczy samochód elektryczny, stacja dokująca i znów będzie można żyć normalnie. A może łączenie się z domem przez specjalny tablet, wracając z pracy, aby ustawić automatyczne otwieranie bramy, włączenie ogrzewania, wyłączenie alarmu. Taka technologia jest już na wyciągniecie ręki, bo inteligentny samochód XXI wieku coraz lepiej komunikuje się z otoczeniem.

Sprawdź też: Elektroniczny pobór opłat drogowych ViaToll: kolejne rozszerzenie zasięgu

W dniach 3-5 października na Stadionie Narodowym w Warszawie, podczas trzeciej edycji targów Dom Inteligentny 2014, szykuje się prawdziwa gratka dla wszystkich automaniaków - wystawa inteligentny e-garaż. Dodatkowo w garażu podziemnym Stadionu Narodowego będzie można obejrzeć ekspozycje najnowszych modeli samochodów elektrycznych, hybrydowych a także tych coraz bardziej inteligentnych: Mitsubishi z modelem Outlander PHEV czy Nissan z modelem Leaf.

Targi Dom Inteligentny 2014 w Warszawie, to ponad 100 wystawców w strefach Biznes, lożach VIP oraz w garażu podziemnym, liczne seminaria i konferencje.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: