SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Zamknięcie drogi krajowej 79 w miejscowości Ryczywół – MAPKA

Zamknięcie drogi krajowej 79 w miejscowości Ryczywół – MAPKA

22.10.2014, godz. 18:49
roboty drogowe, remont drogi, droga, jezdnia
foto: Super Express

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad powiadomiła o czasowym zamknięciu fragmentu drogi krajowej 79 w miejscowości Ryczywół. Wytyczono objazdy dla samochodów osobowych i ciężarowych.

Od poniedziałku 27 października po godzinie 10.00 wykonawca remontu drogi krajowej 79 na odcinku Ryczywół – Kozienice zaplanował zamknięcie mostu w miejscowości Ryczywół. Wytyczone zostały dwie trasy objazdowe: dla samochodów osobowych i ciężarowych. Mniejsze auta pojadą drogą krajową 48, wojewódzką 730 i 736. Auta ciężarowe skierowane zostaną drogą wojewódzką 28, ekspresową S7 i krajową 50-tkę. Objazd ma trwać do końca bieżącego roku.

Przeczytaj też: Expose premier Ewy Kopacz o drogach: realne obietnice czy gruszki na wierzbie?

W ramach inwestycji związanej z przebudową odcinka DK 79 między Ryczywołem a Kozienicami w zakresie prac przewidziano: wzmocnienie i poszerzenie nawierzchni, przebudowę zatok autobusowych i skrzyżowań wraz z wykonaniem lewoskrętów, odnowę poboczy gruntowych i rowów przydrożnych, budowę kanalizacji deszczowej w Ryczywole i Kozienicach, remont istniejących przepustów pod drogą, przebudowę obiektów mostowych w Ryczywole, Zdziszowie i Michałówce i przebudowę sieci teletechnicznej, energetycznej i gazowej.

Cała inwestycja ma zakończyć się w październiku 2015 roku.

*Kliknij na mapkę aby ją powiększyć

autor: Marek Adamowicz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: