SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Zapnij pasy! Będzie się działo! Znamy pierwsze atrakcje VERVA Street Racing!

Zapnij pasy! Będzie się działo! Znamy pierwsze atrakcje VERVA Street Racing!

08.08.2016, godz. 14:34
Zapnij pasy! Będzie się działo!  - znamy pierwsze atrakcje VERVA Street Racing!
foto:

Driftujący Kuba Przygoński razem z STW Drift Team, akrobacje w wykonaniu zawodników FMX, widowiskowy Rallycross, a także... rajdowe Fiaty 125p! To tylko jedne z wielu atrakcji, które czekają na uczestników 7. edycji VERVA Street Racing!

1068 koni mechanicznych, tylko 1189 kilogramów i 3,4 sek. przyspieszenia do „setki"! To wyjątkowa Toyota GT68 Kuby Przygońskiego, którą już 17 września wyjedzie na specjalnie przygotowany tor na błoniach PGE Narodowego, aby po raz kolejny pokazać na czym polega drifting.

To niesamowite, że już po raz siódmy możemy spotkać się w Warszawie na VERVA Street Racing. W tej edycji, wzorem poprzednich lat, pojawi się wielu ciekawych gości, a niektóre przejazdy uczestnicy będą mogli zobaczyć po raz pierwszy. Zapraszamy całe rodziny, bo będzie wiele atrakcji także dla tych najmłodszych! – zachęca Kuba Przygoński.

Aktualny Mistrz Polski będzie podczas pokazów wystąpi m.in. z Pawłem Trelą, Bartoszem Stolarskim czy... zaledwie 11-letnim, najmłodszym polskim drifterem, Jasiem Borawskim.

Z kolei Tomasz Kuchar, Mikołaj Otto czy Paweł Hankiewicz pokażą wszystkim zgromadzonym w centrum Warszawy na czym polega Rallycross. Na specjalnie wylanym asfalcie nie zabraknie także emocjonujących przejazdów samochodów klasy GT, takich jak Porsche, Radical, Maserati czy Ginetta. Nie jednemu – małemu i dużemu – fanowi motoryzacji zaświecą się oczy podczas motocyklowych ewolucji w powietrzu zawodników FMX i ekstremalnych pokazów jazdy na jednym kole zespołu Infamous – trójmiejskich stunterów. Tor VERVA Street Racing to jedyne miejsce, gdzie – silnik w silnik – spotkają się legendy polskiej i amerykańskiej motoryzacji.

Ponadto, przez cały dzień, fani motosportu będą mogli podzielić się swoją pasją z rodziną uczestnicząc w największej w Polsce, bezpłatnej, wystawie samochodów, gdzie zobaczyć będzie można ponad 300 unikatowych pojazdów o niepowtarzalnym charakterze i porozmawiać z osobami, które na co dzień obcują z tymi maszynami. Wśród nich nie zabraknie cudów tuningu optycznego i technicznego, 1000-konnych „potworów", historycznych samochodów rajdowych i użytkowych oraz elektrycznych aut przyszłości, takich jak Tesla. Dla tych, którzy będą potrzebować chwili oddechu organizatorzy zaplanowali Rodzinną Strefę Rozrywki z atrakcjami dla najmłodszych. Z kolei na smakoszy będzie czekać ponad 50 foodtracków, które podczas VERVA Street Racing oficjalnie zakończy sezon letni.

To dopiero początek atrakcji, które pojawią się podczas tegorocznej edycji VERVA Street Racing. Narodowy Festiwal Motoryzacji to także koncerty największych, polskich gwiazd! Szczegóły zostaną podane już wkrótce! Zapraszamy na Błonia PGE Narodowego już 17 września. Wstęp wolny.

Więcej informacji na:

Vervastreetracing.pl/
Facebook.com/vervastreetracing
Instagram.com/vervastreetracing/

Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: