SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Zapowiedź imprezy Poland Trophy Super Challenge 2016

Zapowiedź imprezy Poland Trophy Super Challenge 2016

02.02.2016, godz. 12:32
Poland Trophy Super Challenge 2016
Poland Trophy Super Challenge 2016 foto: YouTube

Są na świecie rzeczy, które trzeba przeżyć, żeby je zrozumieć. Jazda terenowa jest jedną z nich. W tym przypadku nie chodzi o niedzielną przejażdżkę plastikowym SUV-em po polnej drodze, a o off-road w ekstremalnym wydaniu.

Błoto wciąga – tymi słowami weterani jazdy terenowej ostrzegają początkujących off-roadowców przed tym, że jak ktoś wkręci się w tę dziedzinę motorsportu, to już nie będzie miał odwrotu. Zarażeni off-roadem świadomie decydują się na dosłowne topienie pieniędzy w błocie, męcząc się przy tym niemiłosiernie. Jednak adrenalina podczas zawodów i satysfakcja z pokonywania kolejnych przeszkód i ukończenia rajdu jest uzależniająca. Nie wspominając o euforii towarzyszącej załodze, która pokona kilkadziesiąt innych.

Zobacz również: 19. Rajd Monte Carlo Historique - wystartowało 17 Polaków

W sierpniu 2016 roku odbędzie się impreza, która w kalendarzu każdego maniaka terenówek zaznaczona jest na czerwono. To zorganizowana na 10-cio lecie działalności firmy Euroforum Sp. z o. o. w dziedzinie organizowania rajdów off-roadowych. Rajd będzie trwał 6 dni i został podzielony na Prolog i pięć Etapów dziennych. Wszystkie informacje dotyczące lokalizacji, kosztów uczestnictwa i kalendarium Rajdu można znaleźć na stronie organizatora (link).

autor: Jakub Tujaka zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: